Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni lejáratás ellen?

Mit lehet tenni lejáratás ellen?

Figyelt kérdés

Sokat tűnődtem, hogy az életben miért ér annyi csalódás, hova tűnnek a jó dolgok, jó lehetőségek és szinte minden szál visszavezethető a lejáratáshoz, vagyis ahhoz, hogy valakik unalomból, irígységből, puszta rosszindulatból vagy hamis igazságérzetből tönkreteszik a becsületemet. Lejáratnak és egy egyébként feltörekvő virágzó pozícióból egy számkivetett eltaposott pozícióm lesz, minden jó amit addig elértem már nem számít, mert a lejáratás gyakran annyira erős hogy elnyom minden pozitív visszhangot.


Nem tudok ellene mit tenni sőt általában azok a személyek járatnak le akik a legnagyobb társasági cukimókusok, ezek szoktak a legkíméletlenebbül tönkretenni és kegyetlenül nem is foglalkoznak azzal, hogy segítsenek az életem helyreállításában.


2017. dec. 6. 06:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Így jár, aki érdekemberekkel dolgozik...s maga is az...
2017. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Engem is sokszor lejárattak hamis pletykákkal, nem tudsz mit csinálni.

Egy csomó idegbajos, lelki sérült ember van akik ebben élik ki magukat. Ha sikeres és szép vagy, akkor véged van. Ez az ország sok millió sikertelen, üresfejű nyomoronc országa. Meg kell találnod azt a szűk kört, akik szellemileg meghaladták ezt a kivert kutya szintet, és értékes életet élnek.

2017. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg megúzni magad a sarokban és ne feltűnősközdj! Olvadj bele a tömegbe! Légy Átlagos János! Akkor senki nem fog lejáratni!
2017. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lesznek, akik azt írják majd, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, vagyis biztos van valami alapja a lejáratásnak, de tapasztalatból tudom, hogy tényleg van, amikor csak a rosszindulat m űködik minden alap nélkül.


Semmit nem tehetsz ellene, de meg lehet tanulni függetleníteni magadat az egésztől. Ha képes vagy elfogadni, hogy minden külső tényező ellenre a sorsodért, előrehaladásodért csak e és a te hozzáállásod a felelős, akkor ugyan nyomasztó lehet elsőre, hogy teljes egészében vállalod a felelősséget az életed alakulásárt, és nem hibáztathatsz senkit, ha valami nem úgy alakul,a hogy szeretnéd, viszont meg is szabadulsz attól a gondolattól, hogy bárki más árthat neked.

2017. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
első, nem munkáról beszéltem. bármiről, lehet ez egy baráti társaság, vagy egy jófiú szerep az egyetemen akit szeretnek a lányok, tisztelnek a fiúk. akármi lehet. és akármi hasonló könnyen romokba dönthető hazug megszégyenítéssel.
2017. dec. 6. 09:52
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Eléggé elgondolkodtató. Azt írod, hogy

"egy egyébként feltörekvő virágzó pozícióból"...


ez a feltörekvő pozíció kifejezés nekem valami olyasmit sugall, hogy kissé erőszakos módon, esetleg másokat is erővel háttérbe szorítva jutottál abba a pozícióba...


Talán mégsem véletlen, hogy mások lejárató-kampányt indítottak ellened, és a naponta elvégzett munkáddal, teljesítményeddel sem tudod azt bizonyítani a többieknek, hogy nincs igazuk.

Egy munkahelyen bizony nem csak addig kell keményen dolgozni, amíg eléred a kiszemelt pozíciót, azok után még keményebben kell, hiszen mások is oda szeretnének jutni! Ma már nincs u.n. "nyugdíjas" állás, nyugdíjas munkakör!

2017. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Sokat tűnődtem rajta, moért van az, hogy legjobb barátom, aki kimondottan jóképű, csak mindig furán fejezi ki a gondolatait, egész életében szívott, minden osztályban kiközösítették, szekálták, szivatták, utált mindenhol... és, hogy én, aki alacsony vagyok, kövér, és szódásszifon szemüvegem van, miért van, hogy ogaz minden új közösségben az elején mindig szekálltak, aztán mindig összehaverkodtam mindenkivel, 17 évesen volt már barátnőm, akire mindenki origykedett mert jó csaj volt, hogy hogy lehet, hogy nem én vagyok kiközösítve, hanem ő, hogy lehet, hogy én eljutottam a mérnöki diplomámig és jólfizető állásom van, ő pedig egy kocsmában pultos...

Nos nemrég láttam ezt a videót, elgondolkodtam akkor és magunkra ismerek benne...

[link]

2017. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Mosolyogj és tedd a dolgod. Engem is folyton megpróbálnak lejáratni.
2017. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

# 5


Lejáratni csak azt lehet, akit van is miért s csak azok hiszik el a rosszat-mesét róla, akik nem tisztelik-nem barátai...érdek ismeretségek....érted már első megjegyzésem?

2017. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

#4 "lesznek, akik azt írják majd, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, vagyis biztos van valami alapja a lejáratásnak, de tapasztalatból tudom, hogy tényleg van, amikor csak a rosszindulat működik minden alap nélkül"


Igen, ez elő tud fordulni bárkivel. A kérdező azonban azt írja, hogy minden próbálkozása ugyanebbe fullad, mindenhol rosszindulatba ütközik és mindenhonnan számkivetett lesz.


Ahogy mondani szokták, ha bárhova mész, mindenhol szarszagot érzel, akkor érdemes megnézni a cipőd talpát.

2017. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!