Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy osztálytársamat meg...

Egy osztálytársamat meg akarom szivatni! Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam még kb egy hónapja nagyon durván megszivatott, érzelmileg, Messengeren. Azt fontos tudni ő fiú én meg lány vagyok. Még kicsit régebben majdnem összejöttunk, de utánna nem lett ebből semmi és le is tiltott Messengeren. Suliban szóba se áll velem. Egy ideje nem írtam neki, de nincs is rá oka hogy letiltson vagy ilyenek. Nem akarok semmit tőle, csak vissza akarom neki adni amit tőle kaptam, mert nagyon rosszul esett, csak nincs ötletem mivel tudnám durván megszivatni úgy, hogy egy életre megjegyezze, hogy kivel szórakozik és kit tiltogat le, csakmert olyan kedve van!!!! Ha lenne legalább oka rá, akkor talán megérteném, de nincs oka!! Remélem van ötletetek, előre is köszönöm!!

2017. dec. 6. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te is, és ne állj vele szóba. Korrekt bosszú lenne. Remélem kiérzed a szarkazmust a soraimból.
2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen hülye, apró dolog miatt nem állnék vérbosszút. És ötletet sem adok hozzá, bocs. Egek... micsoda problémák...
2017. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem csak ezek miatt akarok bosszút állni, de azt nem akarok közzétenni mások számára. Ez csak néhány ok volt a bosszúállásra.
2017. dec. 7. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Hugyj bele a vizzebe batya
2017. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!