Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha a anyám...

Mit csináljak hogy ha a anyám folyton bánt?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor azt fújja hogy hogy nincs neki unokája, mikor más velem egyidősnek (24 vagyok), már van gyereke. De közben meg szerinte soha nem fogok senkinek sem tetszeni. Szerinte bennem semmi szerethető nincs, szerinte engem mások soha nem fognak szeretni, és szerinte én soha nem bízhatok meg senkiben. Megkérdőjelezi amit érzek, azt állítja hogy én hazudok. Soha nem volt önbizalmam. Anyám gond nélkül rám nyit a fürdőszobában is. A szobámban csak este lehetek egyedül, mert napközben itt fekszik a szobámban. Aztán ha alszik elvárja, hogy csendben legyek. Mert hogy szerinte ez az ő háza. Hogy ha jól érzem magam, már egyből lehúzza a hangulatomat. A mai napig is azt a ruhát kell felvennem, amit ő akar. Anyám szerint hülyeség leraknom a jogsit, mert úgy sem tanulok meg vezetni. Szerinte nem tudnék távol élni tőlük, és munkát vállalni, mert kudarcot vallanék. Amikor iskolába jártam a tanáraim jó tanulónak mondtak, Ha anyámmal megyek valahova mindig szorongok, hogy mit fog nekem szólni ha hazaérünk. Mert ilyenkor mindig azt hajtogatja, hogy pl. kinek köszöntem és kinek nem. Meg állandóan olyanokat mond, hogy nem tudja mi lenne vele nélkülem, meg hogy lássam mi mindent tesz meg értem, és mennyi mindent vett meg már nekem az életben.

De eközben meg elvárja hogy én egyből pattanjak neki, és ha csinálok valamit is, egyből leszólja, hogy az rossz, vagy azt mondja én semmit sem csinálok.

Szeretnék elköltözni, de úgy érzem hogy lehet tényleg kudarcot vallanék, és neki lenne igaza, hogy lám nekem semmi sem jön össze.


2017. dec. 6. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ideje leszakadni a szülőkről. Költözz el, és éld a saját életed.
2017. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nem tudom hogyan vágjak bele. Ugyanis elhitették velem, hogy semmiben sem vagyok jó.
2017. dec. 6. 17:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg szerinte ha elköltöznék többet éheznék, mint ennék, nem lenne jó életem, mint itthon.
2017. dec. 6. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel a mondókákkal akar magához láncolni. Ne engedd neki. Költözz el, és ha nehezen is, de bizonyítsd be, hogy igenis tudsz élni nélküle. Ha továbbra is vele fogsz lakni, tönkreteszi az életed még jobban, mint ahogy most van.
2017. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!