Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám folyton beleszól a...

Anyám folyton beleszól a szexuális életünkbe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még otthon élek, mert tanulok. 2 éve vagyok együtt a barátommal (22), és már kezdettől fogva beleszól a szexuális életünkbe. 2 hete például pakolás közben megtalálta egy csomag óvszerünket és fél órán keresztül kioktatást kellett hallgatnom, hogy ne szexeljünk annyit. Meg amikor átmegyek barátomhoz, akkor is mindig mondja, hogy nehogy szexeljünk. Mielőtt valaki kérdezné, nem vallásos (legalábbis templomba biztos nem jár).

Már tényleg marha idegesítő, mit csináljak vele?


2013. nov. 24. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Azért az akkor 20 éves barátodnak komoly baja lehetett, hogy egy 16 éves gyerekkel kezdett. De mindegy.


Egyébként szard le, de csak segítségként: a mensi alatt is kell óvszer, a szoptatás alatt is kell óvszer, a peteérés után is kell óvszer, MINDIG kell a kib*szott óvszer. Mielőtt még jössz ide, hogy felcsinált a fiúd és el is hagyott.

2013. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, de nem a fogamzásgátlásról tettem fel kérdést.
2013. nov. 24. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki, hogy zavar. Am én is kiváncsi vagyok arra a 20 éves fiúra aki egy 16 éves kislányra hajtott. :D
2013. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

A 20 éves fiú is még bőven gyerek, nem értem, hogy mi ezzel a gond, kedves első.


Egyébként pedig nem tudsz mit kezdeni anyukáddal, próbáld meg elereszteni a füled mellett ezeket a megjegyzéseket. Vannak szülők, akik úgy érzik, hogy mindenbe bele kell szólniuk, biztos ő is olyan típus. Nyugi, én 26 vagyok, anyukám mégis mai napig meg akarja szabni, hogy mit vegyek fel, ha elmegyek itthonról. Egyszerűen tudtára adom, hogy azt veszek fel, amit akarok, és kész. Darabig morcizik, aztán abbahagyja. :)

Ha majd elköltözöl, akkor nem fog beleszólni.

(hülyeség, az enyém még úgy is sok dologba beleszólt :D )

2013. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért szól bele mert a lakásában laksz, és hiába vagytok törvényileg nagykorúak, egy szülőnek mindaddig egy kis senki leszel míg meg nem teremted a saját életed. Nyugodtan lehet menni albérletbe akkor.

Törődj bele, ha lesz saját ház, ott lehet csinálni vérzésig.

21/F

2013. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%

Lehet, hogy még nem engedett el, mármit számára a kislánya vagy még mindig, aki felnőtt dlgokat csinál. Gondolom iszonyat nehéz eltűrnöd, de próbáld vele megértetni, hogy téged ez nagyon zavar. Sok sikert! :)


18/L

2013. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ülj le beszélgetni a szexualitásról anyuddal. Azt, hogy ő hogyan látja. Mit tud a védekezésekről. Mit tud a terhességről.

Jelezd neki összefoglaló visszamondással, hogy érted, amit mond. Ez arra jó, hogy megnyugtatod, hogy érted, amit ő akar.

Aztán kérdezd meg, hogy ha neki lett volna ilyen szinten megbízható és elérhető fogamzásgátlás fiatal korában vajon többet hancúrozott-e volna apáddal?

Megkérdezheted, hogy mi a jobb, ha úgy csináljátok, hogy fel vagytok rendesen világosítva, vagy esztelenül estek egymásnak és akaratlanul is jön a baba?

Kérdezd meg, hogy el tudja-e képzelni, a jelenlegi barátodat, mint leendő unokái apját és a lánya férjét?

Ezek a kérdések arra jók, hogy felfogja, már te is érett vagy a kapcsolatokra.


ilyesmi

2013. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Én azt olvasom, hogy a lány 18 éves, a fiú meg 22 éves.
2013. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

#8: "2 éve vagyok együtt a barátommal".. olvasni, számolni..


egyébként meg ne röhögtessetek már.. 16 éves, 20 éves.. teljesen mindegy, mindkettő gyerek.

2013. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk 22évesen mocskosul önálló voltam már - úgyhogy neked is csak ezt az utat tudom ajánlani :)
2013. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!