Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 év alattiak, nektek is...

30 év alattiak, nektek is elegetek van abból, hogy a 60 évesek osszák az észt, hogy a mobil hülyeség?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Oszthatják. Attól az én életem megkönnyíti. Útvonalat tervez, gps-el oda is vezet, észben tartja a fontos tehendőimet, ébreszt, ezen olvasom a híreket is. És nem utolsó szempont hogy bárkinek bármikor "ingyen" írhatok.

Persze szerintem se egészséges hogyha valaki egész nap lóg rajta. De bármiről is legyen szó mindig lesznek emberek akik nem megfelelően használják.

2017. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem átlagos ez a viselkedés a környezetemben. A nagyszüleim 70 fölöttiek és jó dolognak tartják mert tudunk video chatelni meg képeket küldözgetni. Abban viszont igazuk van hogy a mai emberek sokat lógnak a mobiljukon, ezt én sem szeretem magamban. Most már tényleg minden az online életről szól.
2017. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert 60 éves rokonaim is ugyanúgy használják. Sőt, a 70 felettiek is.
2017. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem, mert az 50-60 éves ismerőseim, főnökeim napi szinten mobilt használnak.
2017. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem zavar, mert nem érdekel mások véleménye. Bárkinek megvan a véleményalkotási joga, de ha nem érdekel akkor egyik fülemen be a másikon meg ki.

Nyomógombos telefonom (pedig a cég simán adna egy középkategóriás telefont) van mert nem szeretek telfonról netezni. Pont leszarom, hogy a többiek mit szólnak hozzá.

Szerintem az a gáz ha valaki mások véleményéhez igazítja a saját dolgait.

2017. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Mivel hülye hozzá.
2017. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

30-as vagyok, szóval elnézést, nem nekem szól a kérdés, de én még egy 60-astól sem hallottam ezt így általánosságban.

Azt én is hülyeségnek tartom, ha valaki állandóan a mobilon lóg, kifejezetten jólesik nem állandóan elérhetőnek lenni. Azt is hülyeségnek tartom, hogy egyesek (korosztálytól függetlenül) bedugott füllel a mobiljukba temetkezve közlekednek, olyan helyeken is, ahol figyelni kellene, aztán az ilyenek vannak legjobban felháborodva, ha baleseteznek, csak tudomásul kellene venni, hogy nem fog mindenki vigyázni az ilyen figyelmetlenekre. Illetve kifejezetten zavaró tud lenni, ha valaki tömegközlekedésen hangosan hallgat valami zenét vagy videót a mobiltelefonján keresztül.


Szóval véleményem szerint nem kaptok olyan sok észosztást, másrészt ha ésszel használja valaki a mobilját, azzal nincs gond.

2017. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

Abból inkább hogy az idősek minden szarba belebeszélnek bármilyen tájékozatlanok is a témában.

Rengeteg csak a köztv-ken tájékozódik és elhisz mindent... sőt többet is, de ők mindig tudják a frankót mindenről.


Tisztelet a kivételnek!

2017. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem apám mutogat olyanokat, amiket még én se tudok.
2017. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!

Nagyon magadra maradtál, mert nekem sincsen ilyen tapasztalatom.

Amúgy nem tudom, hogy miért kötsz bele a hatvanas korosztályba, akiknek egy nagy része zsebre tesz olyan általános intelligencia kérdésekben, amitől te meghalnál a guglid nélkül!

2017. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!