Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek erre mi lehet a...

Szerintetek erre mi lehet a magyarázat? Vagy megőrültem? Esetleg alvajáró vagyok?

Figyelt kérdés
Ma pár perccel éjfél után rámírt az egyik barátnőm, de én már akkor aludtam. Kb fél 11-kor feküdtem le. Aztán felkeltem 5:45-kor, mivel suliidőben is mindig akkor ébredek, ez van megszokva. Bekapcsoltam a mobilomat (általában az éjjeliszekrényen van), láttam, hogy még csak 6 óra sincs, úgyhogy visszaaludtam. De még előtte lehúztam teljesen a redőnyt, mert már kezdett világosodni. A wifit/mobilnetet nem kapcsoltam be. Aztán pár perccel 8 előtt felébredtem, majd reggeliztem...stb. Most, hogy fölmentem a netre a mobilomon, láttam, hogy megint írt, hogy nem-e találkozhatnánk hamarabb. De most nem is ez a lényeges, hanem az, hogy látom, hogy írtam neki fél 7 körül egy üzenetet németül, amire egyáltalán nem emlékszem. Ez volt a szöveg: Nein dieses telefon ist ausländer, ami annyit jelent, hogy: Nem, ez a telefon külföldi. Ez eléggé félelmetes, és magamtól is megijedek, mi van ha tényleg én írtam mondjuk alvajárás közben? Azt még fontos tudni, hogy furcsákat álmodtam az éjjel, és Németország is benne volt, ugyanis 2 évig ott éltem, csak 1 hónapja vagyok itthon. Szerintetek tényleg én írhattam azt az üzenetet, vagy feltörték a facebook-omat? Veletek történt már hasonló?

2017. jún. 17. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez alvajárónak lenni, simán előfordul ilyesmi féléber állapotban. Velem is volt már, olyan is, hogy felvettem a telefont, beszéltem a hívó féllel, visszaaludtam, és újra felébredve abszolút nem emlékeztem rá.
2017. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt egyszer egy ilyen elég beteg doloh. Egy éjszaka hirtelen felébredtem. Feküdtem, és a falat bámultam. A húgom szólongatott, folyamatosan a nevemet mondta elnyújtva. Mozdulatlanul és némán feküdtem, nem tudom, hogy még tudtam-e volna szólalni/mozdulni, ha akartam volna, de nem próbáltam meg. Úgy voltam vele, hogy ha nem reagálok rá, abbahagyja - de nem ez történt. Kitartóan szólongatott. Még feküdtem ott egy kis ideig, aztán felültem, és ezzel egyidőben ráordítottam, hogy "Mit akarsz már??". Erre felriadt, és döbbenten nézett rám. Kiderült, hogy mialatt én úgy hallottam, hogy a nevemet mondogatja, végig aludt, és én ébresztettem fel azzal, hogy rákiáltottam.

Most erre mit lehet mondani? Igen, begolyóztunk. :'D

2017. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális,hogy néha az ember nem emlékszik dolgokra,melyeket éjszaka tett :D

Egyszer,mikor kicsi voltam,este a saját szobámban aludtam el,de reggel már a szomszéd szoba padlóján voltam egy takaróval.Ugyanazon az éjszakán anyám szobájába bementem és halkan azt ismételgettem,hogy hugyoznom kell,majd elmentem :D

2017. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!