Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lil Peep halála?!

Lil Peep halála?!

Figyelt kérdés
Nemrégiben elhunyt egy rapper Lil Peep. Eddig nem ismertem a munkásságát, de most hogy "hype" lett nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Keresgéltem a számait, fordítom és ahogy belemélyülök kezdem úgy érezni hogy "fáj" a hiánya.Ahogy belemélyülök a cuccaiba egyre jobban kiakadok és elsírom magam. Nem tudom, hogy ez normális-e?!22/F

2017. dec. 9. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is most akadtam rá, https://www.youtube.com/watch?v=cpyz7Umw_84 :'(
2017. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy hogy mi a mondanivalója meg mik a szövegei azt nem tudom...de ha gondolod megoszthatod, meg hogy miért érint meg ennyire.
2017. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok szövegben egy lány a téma. Akit megkapott,de ellökte. Velemi is pont ez volt. Imádtam és vége. Nehéz egy ilyen dolgot lezárni pedig több éve volt és mindig előjön valahogy. A magánéletem is kilátástalannak látom. Nem merek változtatni. Tartok mindentől ami új. Barátokat is emiatt veszítettem el és kezdem úgy érezni,hogy egyedül maradok.
2017. dec. 9. 23:02
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Üdv a klubban. Az élet szar. :D


24/F

2017. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Az élet nem szar.


:)

2017. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem hatott meg a halála, de én is akkor néztem utána először amikor meghalt, és én művészi értékeket is képes voltam felfedezni a számaiban, annak ellenére, hogy nem vagyok rap párti.

Egyébként teljesen normális amit érzel. :) Az én példaképem is kb. 3 hete halt meg, az eléggé megviselt, bár sírni nem sírtam.

2017. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Kimbo?
2017. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Heló. Én néha-néha belehallgattam egy-két cuccába. Nem áll olyan távol tőlem se a trap, se az emo, de amit ő hozott össze szerintem messze nem kiemelkedő. Sőt, néha igencsak borzalmas. Viszont vannak dalok, amik könnyebben elhallgathatóak, csak hát csapnivaló szöveggel.


Szerintem nem érdemelte meg a hype-ot, amit kapott,hiába ez az új stílus

A halála se tudott megviselni. Mindenesetre isten nyugasztalja.

2018. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LaDame válasza:
Én imádom lil peepet, nagy kedvencem már lassan egy éve. Nem telik el nap hogy ne halgassam meg a zenéit, és imádom. Én is sokat sírtam és sirok mai napig. Mert egy nagyon jó embert vesztettünk el akárkinek akár mi legyen lilről a véleménye. Ha esetleg még hallgatod lilt vagy kedves a számodra akkor ajánlom brennantól a reflecriont és jake hilltől a rip peepet, amik peepnek szólnak 😊😊
2018. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Brennan-t ismerem koncertre is készülök,viszont Jake-t nem.Köszi szépen :) RIP PEEP
2018. aug. 29. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!