Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lil Peep halála?!

Lil Peep halála?!

Figyelt kérdés
Nemrégiben elhunyt egy rapper Lil Peep. Eddig nem ismertem a munkásságát, de most hogy "hype" lett nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Keresgéltem a számait, fordítom és ahogy belemélyülök kezdem úgy érezni hogy "fáj" a hiánya.Ahogy belemélyülök a cuccaiba egyre jobban kiakadok és elsírom magam. Nem tudom, hogy ez normális-e?!22/F

2017. dec. 9. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En teljesen a legelejetol kovettem a munkassagat. Nagyon jo ember volt, barki barmit is mondjon. Mai napig sirok miatta, sot egyre tobbszor naponta. Neemtudom mitortent velem, nem voltam soha sem orult rajongoja, szimplan csak kovettem amit csinalt es tetszett a munkaja. Borzaszto hianyerzet van bennem miatta.

Hozzateszem a szuletesnapomon hunyt el:(

2020. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tré a pózerkedés.
2020. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!