Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen erőm elmondani...

Hogy legyen erőm elmondani neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel július óta beszelgetunk, neten ismertük meg egymást egy Facebook csoportba. O tetszik nekem és én is neki de nem járunk, elég messze lakik tőlem 3 orara.. beszeltunk rola hogy teli szunetbe össze dobunk egy talit dee az a baj h én haat kövér vagyok és o ezt nem tudja .. és nm merem neki elmondani mert felek h akk meg utalna vagy na értitek.. egész alakos kepet meg nem látott rólam egyebkent olyan 160 cm körül lehetek és 88 kg vagyok.. az arcom szep, és nem látszik rajta h kover vagyok csak a hasam nagy és a combom. Mit tegyek szerintetek elmondjam neki vagy úgy talizzunk h ne tudja meg?

Amugy elkezdtem fogyókúrázni kaloria szamolassal és egy nap kb 800-900 kalóriát vihetek be de hat ez eltarthat hónapokig mire sikerül fogynom gondolom en...

UI: a fiu 17 én pedig 14


2017. dec. 10. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább a tali előtt mond el neki,jobb ha őszinte vagy.Elég kellemetlenül adhatja ki magát a helyzet ha egy vékony lányt vár.
2017. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ne mondd el neki sehogy! Találj ki valamit, elutaztok, beteg lettél, stb., aztán gyűrj rá a karcsúságra és találkozzatok húsvétkor!
2017. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. válaszolóval. Halogasd egy picit a találkozót.

Próbálj fogyókúrázni. Egy 10 kiló ha lemenne, akkor már lehet azt mondani, hogy nem vagy kövér (bocsi a kifejezésért).

Illetve tornázz otthon - fekvőtámasz, hasizom, guggolás. A futás, séta is hasznos. Esetleg ha most bírod, vagy a későbbiekben - ugrókötél.

2017. dec. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még, ne akarj egy testileg érett kandúrtól még semmit inkább, ha még magaddal sem vagy kibékülve.


A másik, hogy hazudozással folytatnál egy kapcsolatot, majd csodálkozol, hogy lekurtáznak s lehordanak mindennek kiderülve ezt.


A következő pedig, szerinted a környékén ne lenne csaj, aki tetszene e korban neki vagy ő másnak, ha halogatod a talit???


Azt hiszem e fotó neked szól:


[link]


Hagyd a fenébe az egészet s fejlődj még addig, amíg elégedett leszel magaddal-elfogadod-vállalni is mered külsőd s érettebb lelkileg...persze, szenvedhetsz is addig hazugságokkal...pofára esésekkel...

2017. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Én is a 2-el értek egyet!

Ez nem olyan dolog, hogy 2 feje van a Kérdezőnek, vagy sziámi iker, hanem olyasmi, ami ellen lehet tenni testmozgással, diétával.

Ebben a korban amiben ők vannak, még igenis sokat számítanak a külsőségek, miért kellene mindkettőjüknek csalódást okozni, amikor havi 3-4 kilót megerőltetés nélkül, egy kis odafigyeléssel le lehet adni, az máris 12-14 kg. áprilisra és akkor még mindig nem lesz sovány.

Addig meg azért finoman ki lehetne puhatolni a srác ízlését, mert ha neki a cinege az etalon, akkor jobb ebbe nem beleélnie magát a Kérdezőnek.

A fogyókúrához viszont jó inspiráció, mert 14 évesen, ehhez a magassághoz ez borzasztó sok.

2017. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!