Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért utálják...

Magyarországon miért utálják automatikusan azt aki tehetősebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, csak irígy vagyok:DD
2017. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez az én se értem, például most miért baj az, hogy mészáros évi 120 milliárdot keres a mi adónkból?
2017. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mindenhol utálják, aki tehetősebb az ő átlagához képest. Most mondd azt őszintén, hogy te az A6-osodban nem mormolsz el egy “ó, hogy rohadnál meg, te kurafi”-t, mikor elhúz melletted egy Maserati.
2017. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Retteg a szegénytől a gazdag

s a gazdagtól fél a szegény.

Fortélyos félelem igazgat

minket s nem csalóka remény."


(József Attila, Hazám, részlet)

2017. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki utálja a gazdagokat nem azért mert sokk pénze van hanem azért mert nem adóznak.És állandoan elvesznek de nem adnak vissza semmit.Jó pl:gazdasági válság amerikában adó fizetö emberek pénzén menteték meg a bankokat.De amikor a gyárak bezártak a dolgozoknak nem fizetek semmit nem érdekelte a törvény ökett.És akkor az ember viselkedjen normálisan amikor nem adózik és a törvényeket semm tartja be és erre még büszke is.Ha mindenki igy tenne a pénz elvesztené az értékét akkor meg csodálkoznának.De itt magyarországon is ez megy ott a mostani párt szétt loptak mindent de most 600 milioval büntetik az elenzéket mert hiába van elég pénzük egy életre nem is szeretnék hogy, másnak lehetősége legyen az életre .
2017. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Csóró tróger prolik utálják a gazdagokat. Mert szerintük, aki jól keres csakis bűnöző lehet. Mert szerintük tisztességesen nem lehet megélni. Azt is gyűlölik, aki tisztességes munkával gazdagodott meg, mivel a magyarok szerint ilyen nem létezik.
2017. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

A csóró tehetségtelen pancserok akik szídják a gazdagokat.

Tipikus magyarok,de tenni egyik se tesz,nem teszi bele a többlet melót,nem képzik magukat.

És nem nem zavar akinek Maserattija van hálistennek,nekem is lesz majd ennyi.

Tudjátok ez a fájdalom test ami a magyarnak hatalmas.


Igen mi adónkból él Mészáros,és?

Ti nem ezt csinálnátok?

O,dehogynem,nagyon is.

Nem kell álszent duma,mindenki felfele nyal lefele tapos.

Lepontozás indulhat.


Akkor is ez van.

De gazdagsághoz is tehetség kell iszonyat erős lelki világ,tudás,soft skillek.

Bármiről van szó.

2017. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma hogy, lop mészáros de nem is adózik hanem a csoro adózik helyete itt a probléma de cserébe ö kapja a lehetöséget az adóbol.És ezzek után még be mesélik egyszer te is lehetsz gazdag csak dolgoz képezd magad.Akkor ö elkezd adózni vagy mi fog történi keveseb földet vásárol fel vagy mi lesz nem értem logikát.Ha ezt jelenti a gazdagság én mem kérek belöle meg hogy, lefelé taposni mennyire erős ember.
2017. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

PEdig lehetsz gazdag csak oda tenni is kell.

Ki kell dolgozni a beleidet(Work your ass off - Schwarzenegger),tanulni mint egy veszett.


Érdekes nekem a vezetőim volt vezetőim mind mind sikeresek kiválóan élnek,cég küldi őket,folyamatosan fejlődnek,van aki most kap új céges kocsit.


Csak ehhez tenni is kell,a csóró nem véletlenül csóró,piacképtelen dolgot tanult és mennyien mennek úgyanúgy büfébölcsész szakra holott tudják,hogy sz.rt se ér,sok ilyen kérdés is van,hogy tudja semmit se ér a diplomája mit csináljon ha végezz.

EMber akkor miért nem tanulsz mást,miért vagy hülye?

Miért végzed el?

De persze elvégzik,mert ,,majd lesz valahogy",lesz sehogy vagy a mekibe aztán lehet szídni Orbánt,Mészárost,lehet szídni Sorost csak saját magát nem,hogy hülye volt.

2017. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért szidják ökett mert nem adóznak na ha csóró semm adózna ö is gazdag lenne de ött meg börtönbe rakják.Soha nem lesz gazdag csak ha nem adózik de akkor meg csak lop.Szép világot épitetünk a kapitalizmusal ez igen de lassan nem látom a különbséget diktatura is úgynevezet mafia politika közöt ami demokráciának mondanak.
2017. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!