Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy egy átlagosnál jobban kinéző srác, aki a tip-top lányokat részesíti előnyben, egy elég átlagos küllemű lányhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Szemezések által, csak látásból ismerve.
2017. dec. 13. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Újra írd le ezt a kérdés, most magyarul is!
2017. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szomorú, ha ilyen nehézkesen megy a szövegértés. :)
2017. dec. 13. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát az esélyeken sokat javítana, ha legalább haverkodnátok. Volt már abból szerelem, meg lesz is még! De ha kinézetre nem vagy benne a pixisben, akkor kétlem, hogy csak úgy megtetszenél neki.
2017. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy mennyi az esélye változó. Jó lenne tudni, hogy a srác hány éves. Tini, vagy már felnőtt férfi. Lehet, hogy "megjött az esze és rájött, hogy nem díszpics@t akar(értem ezalatt aki mindig full csinos, meg minden. De attól függ, kinek mi az átlagos. Lehet, hogy az az átlagos lány jobban tud szeretni mint bárki más és lehet, pont ez kell a srácnak.
2017. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. dec. 13. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Szomorú, ha valakinek nehézkésen megy a fogalmazás. A kérdés teljesen ellentmondásos. Lehet, hogy èrtem, hogy mit akarsz ezzel mondani, de attól még sz*rul fogalmaztad meg.


Önmagában van esély arra, hogy jól kinézõ srác átlagos lànyokhoz vonzódik. De ha te egyszer leírtad, hogy az illetõ srác a tip-top lányokat részesíti elõnyben, akkor értelmetlen a kérdés.

2017. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 Minden korosztályban nagy külömbség van tip-top lányok és díszp@csák között. Az elég rossz feltételezés, hogy szerinted ha valaki átlagos, akkor hū de emberi jellem, illetve ha valaki szép, akkor díszp@csa.

Ha valaki azt állítja magáról, hogy átlagos, akkor gyakran arra gondolok, hogy jellemben is az.

2017. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval te konkrétan ugyan azt írtad: Ha valaki átlagos KÜLSŐRE, ugyanis kiemeltem, hogy a külleme, ezáltal nem szép, az már belül is biztos jelentéktelen.

Az,hogy valaki tisztában van a hiányaival, az nem egyenlő a belső ürességgel.

2017. dec. 13. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy hibátlan megfogalmazás csak olyan szint nekik mint békaként átvágni az M0-n.


A kérdésre: csodák vannak

2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Már bocs, de nem erre gondoltam, ha nem tűnt volna fel, az egyik hozzászólásra reagáltam, nem a kérdésre. Csak azt állítottam, nincs ilyen szabály, hogy az átlagos lányok jobban tudnak szeretni, mint a szép ún. “díszp#csák”.
2017. dec. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!