Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos 22 éves srác hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 22 éves srác hány csajjal feküdt már le?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez "átlagos 22 éves sráconként" változó szerintem.
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha bulizós yolo páwa jó beszélővel akkor sokkal
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy mutassa meg a számlálót a bögyörőjén.
2017. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom változó.
2017. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos akkor 1-2 vel. De ez is csak akkor áll ha nem válogat csak az a cél hogy már ne legyen szűz plusz képet se mer mutatni a csajról mert az talán gázabb lenne mintha válogatós szűz lenne
2017. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom szamit-e en 23 vagyok es eddig harommal. Abbol az egyik a baratnom mar 4 eve :) Szerintem ez atlagos esetleg atlag alatti, sosem voltam csajozogep.
2017. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyanokról tudok beszámolni akik tök hétköznapi srácok, egyetemen tanulnak, nem hanyagok és nem is buták. Van közöttük 0, 5, 10, 15 partner környéki is. Szóval nagyon változó ez.
2017. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!