Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egerben szeretnék keresni egy...

Egerben szeretnék keresni egy jól felszerelt, de nem túl zsúfolt edzőtermet, lehetőleg nem túl sok szteroidos bunkókkal megtömve. Ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ha tudtok, írjatok le termeket, amiket ajánlanátok. Árakat esetleg, ha tudtok, mind diák, mind normál bérlet és napijegy szempontjából. Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék, és esetleg honlap és/vagy képeket szivesen látnék. Elōre is köszönöm

Esetleg személyi edzésről is szivesen látnék infókat.



2017. dec. 13. 19:10
 1/3 anonim válasza:

Szia !

A Haj-hász edzőterembe járok és ez tűnik a legjobbnak . Tudom furi név egy kondinak de pozitív csalódás volt számomra a hely . Azt , hogy melyik utcában van nem tudom , de az uszoda környékén a körforgalomtól felfelé a vasútállomásig kell menni , hogy megtaláld.

-Napi jegy : 800Ft - kardióval 1000 Ft

-Havi bérlet : 6000Ft - kardióval 6400Ft

-12 alkalmas bérlet : azt sajnos sohase vettem és szerintem már nem is létezik , de tudom ,hogy régen volt .

Mint mindenhol itt is lehetnek bunkók , de én nem találkoztam még egyel sem . Aki keménykedik azt kidobják és kitilthatják onnan. Ha jól emlékszem kitiltásra volt már példa.

Személyi edzésről helyben kérdezhetsz ,szoktak ajánlani embereket .

2017. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha lesz időm elugrok oda. Esetleg honlapot, vagy facebook elérhetőséget a teremhez tudsz adni?
2017. dec. 14. 12:08
 3/3 anonim válasza:

[link]

Itt találsz róluk több információt :D

2017. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!