Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekvállalás előtt állunk...

Gyermekvállalás előtt állunk a férjemmel és azon vacilálok, hogy az egri vagy a gyöngyösi szülészetet válasszam-e, illetve, hogy melyik orvost ajánlanátok, akinek felszerelt a magánrendelője és lelkiismeretesen látja el a betegeit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hétig voltam benn a gyöngyösi kórhàzban szülés elött. Sokan akik az egri kórhàzhoz tartoznànak ök is gyöngyösre jöttek mert szerintük ott jobb. Én dr szelva istvànhoz jàrtam magànrendelesre,velem rendes volt nagyon a kórhàzi idö alatt is minden nap bejött megkérdezni hogy vagyok szüléskor is bejött beszélgetni és profin letudtu a szülést is. De sokan voltak még szobatàrsak közül nadimnàl és horvàth dokinàl is.
2017. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenröl tàjekoztatott a kérdéseimre érdemleges vàlaszokat adott. Elözö terhességemnél szivbeteg volt a baba (sajnos el is vesztettük a 6.hónapban) nekem az idöpontokat is kikérte akkor h minél elöbb eljussunk a beteg babàval. Utàna pedig emberséges volt és helyzethez képest próbàlt vigasztalni (nem az idegesitö ne aggódj majd lesz màsik szöveggel)
2017. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kétszer is egerben szültem,nem volt fogadott dokim,mégis teljesen normális volt mindenki. A kórház állapota nem tudom gyöngyösön milyen,hát itt hagy némi kívánni valót maga után minden osztály,bár másodiknál vipbe voltam,az korrekt volt.

Doki szántó -holló györgy a rendes,de neki nincs magánrendelése,vagy tavaly nem volt még és 4éve se. Amúgy fritz és fülöp is jó dokik a stílusuk ellenére.

2017. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja szültem a harmadik gyermekemet, mindegyiket Gyöngyösön, dr Szelva Istvánnál. 7 éve hozzá járok magánrendelésre. Szerintem a legjobb orvos, nagyon rendes, alapos, emberséges és jó a humorérzéke is, ami sokszor jól jön egy feszült helyzetben. Én akármikor mentem hozzá tele aggodalmakkal a terhesség kapcsán, mindig teljesen megnyugodva jöttem ki tőle. Mindig mindent szépen elmagyaráz. A kórház is szerintem jó, kb mindenki rendes volt a szülészeten. Most harmadszor vip szobában voltam, az nagyon jó volt, de a több ágyas szobák is teljesen jók.
2017. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A humoràt én is birom nagyon szelva dokinak :D mikor inditottak akkor màr vagy 3 óràja mentaz oxi még nevetgéltünk elkezdi ne nevetgéljek nem wellnessezni vagyok igy nem fogunk szülni :) meg stb stb. Szeretem hogy olyan közvetlen ha ideges vagy megnyugtat viccelodik oldja a feszkót :)
2017. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!