Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajzolók! Milyen ajándékot...

Rajzolók! Milyen ajándékot vegyek olyannak aki imád rajzolni?

Figyelt kérdés

Szóval a suliba húzás volt hogy ki kinek fog venni ajándékot en egy nagyon kreatív lányt húztam aki szeret olvasni de főként rajzolni és hallottam hogy valami rajz cuccnak örülne de én nem értek hozzá azért egy csomag szines ceruza gáz lenne :D

Köszi a válaszokat előre is 17/L



2017. dec. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szén, ha tud vele dolgozni, illetev különlegesebb grafitceruzák (többféle keménységű, akvarell ceruzák és hasonlók)

Szén

[link]


Akvarell ceruza

Ebből a grafit szettet keresd, az valahol 2000Ft környékén mozog.


Grafitceruzák

Ebből is van hatos szett szintén nem drágán.

2017. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ecsetet,színes ceruzát meg mellé egy kis édességet.
2017. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van rajzolóknak külön bolt, ahol mindenféle különleges ceruzák meg ilyesmik vannak. Régebben én is rajzolgattam, és kaptam 1-2 jó ceruzát meg kihúzó tust, nagyon örültem nekik.

[link] --- Itt csomó minden van.

2017. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Rajzolj neki valamit!!:D
2017. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, nézd itt pl vannak jópofa dolgok, a grafit részlegben:

[link]

2017. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget!:) mindenkinek ment a zöld kezecske #4-es azt inkább kihagyom mert egy 3 éves is szebben rajzol mint én :D
2017. dec. 13. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziv:))
2017. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 2b-s ceruzának is tudok örülni.
2017. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajz felszerelést.pl grafit ceruzát líra: mondjuk egy 9b-set.. Azzal jó árnyalatokat tud csinálni..

Famentes rajzlapot, radirt, jó minőségű faragóta. Esetleg mappát, vagy kép keretet amibe beletudja tenni a rajzát.. Ilyesmik.. Ezek nem olyan drágák..

De ha elmész egy művészet ellátó boltba akkor ott érdemes megkerdezni a pénztárostol.. De egy sima író szer boltban is megtudod kérdezni..

2017. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy jóban a lánnyal?

Itt első sorban arra gondolok, hogy mennyire mutogatja neked a rajzait? Mivel alkot? Számítógépen szokott rajzolni, vagy csak tradicionálisan?


Amúgy igen, a rajzfelszerelések jöhetnek :)


Én is egy ilyen nagyon kreatív lány vagyok, és rájöttem, hogy marhára szeretek tintával alkotni :)

Kell hozzá egy kalligráfiához használatos toll (amit mártogatni kell a tintába) és persze tinta.


[link]


Papírja van gondolom hozzá, de az olyan dolog, hogy a sok soha nem elég belőle, örülni fog a hozzácsapsz egy csomaggal az ajándékokhoz :)


Miket szokott rajzolni?


Én például élek-halok a mitológiai/fantasztikus/kitalált lényekért (plusz bazinagy Pokémon fan vagyok, mily meglepő) és sokszor szoktam saját fajokat kitalálni.


Van, hogy hozzávágom a vázlatfüzetemet az osztálytársaimhoz (a "3-évesek-is-jobban-rajzolnak-nálam" a kedvenc kategóriám) hogy firkáljanak bele valami random élőlényt, vagy csak simán húzzanak pár kósza firkavonalat bele. A füzet másik oldalára pedig tervezek egy olyan lényecskét, amit a másik firkájáról mintázok.

Minél gyengébb a "társalkotó" rajztudása, annál jobbak az eredmények :) Nincsenek határozott vonalak, jobban el lehet engedni a fantáziámat.


Ez alapjánpéldául lehet ilyesmit is csinálni:


Gondolom ismered a "Nyírd ki ezt a naplót" könyveket, ahol minden oldalon van egy utasítás. Vegyél egy vázlatfüzetet, és találj ki neki mindenféle feladatot. Én imádnám :))

(én mindig a füzetem jobb oldalára dolgozom, mert előfordulhat hogy átkenődik valami a szemközti lapra, és bemocskolná az ott lévő munkát)


18denemlátszikmegugye/L

2017. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!