Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illik ajándékot adni ilyen...

Illik ajándékot adni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Fogorvoshoz járok magánrendelőbe és ha elkészül a fogam szeretnék valami apróságot adni a fogorvos nőnek és asszisztensének. Pénzt nagyon nem tudok adni,így is sokba került a kezelés,de bonbont vagy ilyesmi apróságot mennyire bevett szokás adni ilyenkor?
2017. nov. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz a kezelesert, akkor max, egy csoki halabol. De ha normalis az orvos, a penzt ugy sem fogadja el, csak a kezelesert.
2017. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Privát rendelésen miért is kellene borravalót adnod?

A cipésznek sem adsz, ha megsarkalja a cipődet.

Virág vagy csoki esetleg kávé bőven megteszi, biztos örülnek a kedvességnek!

2017. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire szokás, de én nem adtam. Bőven elég pénzt hagytam ott a kezelések során.
2017. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magánorvos pont jól elkéri az árát a munkájának minden egyes alkalommal. Én csak sztk-snak adtam egy doboz Merci-t, mert precízen kiműtötte a bölcsességfogam. Magándokinak biztos nem adnék.
2017. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!