Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fiú mikor mond ilyeneket...

Egy fiú mikor mond ilyeneket egy lánynak?

Figyelt kérdés

"Te nem tudsz olyat kérni, amit ne tennék meg!", vagy "Rád sosem tudnék haragudni!".

Miért mondanak ilyeneket, mikor úgyis tudjuk, hogy nem így van? Kedvesség? Hízelgés?


2017. dec. 14. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hízelgés az ostobábbik fajtából. Attól persze még kedves, de elég együgyű, pont ezért, amit te is mondtál, hogy nyilvánvalóan nem lehet igaz, legalábbis szó szerint értelmezve.
2017. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Ezt több fiúnál is megfigyeltem már, azért érdekelt. Érdekelne férfiak válasza is, hogy ilyenkor azért a hízelgés, mert akarnak valamit, vagy csak cél nélküli?

2017. dec. 14. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha b*szni akar.
2017. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki legutóbb ezeket mondta, őt nem érdeklem, mint nőt szerintem.
2017. dec. 14. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 voltam, férfi vagyok én is. Az ok sokféle lehet, de leginkább az, hogy a nő bizalmába férkőzzünk. Mondjuk én ilyeneket nem szoktam mondani, de ha egy férfi kedveskedik egy nőnek, az szerintem kizárólag a férfiak agyába kódolt fajfenntartási ösztönnel lehet kapcsolatban. Akár tudatosan, akár tudat alatt. Ha érted, mire gondolok.
2017. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ezért is voltam kíváncsi, miért mondhatott ilyeneket, ha úgy érzem, nem akar tőlem semmit. Mert én is úgy gondoltam cél nélkül nem szoktak ilyenekkel dobálózni. Lehet esetleg barátkozás a célja?
2017. dec. 14. 12:09
 7/8 Mansour ***** válasza:
Cél nélkül nem is. Csak lehet, hogy a cél nem pillanatnyi, rövid távú. Lehet, hogy jelenleg barátkozás a cél, "majd jól jöhet még másra is" hátsó gondolattal (tudatosan vagy akár tudattalanul). Ilyenek a férfiak :)
2017. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Le lehet ezt fordítani nyersen is úgy, hogy meg akar dugni, de azért nem minden férfi ennyire egyszerű szerencsére. Ha hasonlókat mondok egy nőnek, én ezzel próbálom jelezni neki, hogy bizalommal fordulhat felém, és számíthat a segítségemre. Legalábbis amíg nem él vissza vele.
2017. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!