Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki minden csajnak akivel megismerkedik elkezdi mondani hogy "nem felszedni akarlak, ilyen szép lánynak biztosan van pasija, amúgy se lenne esélyem". Miért mond ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ismerösöm a srác, nagyon rendes, semmi baj nincs vele. Sportos, átlagos 180cm, nem egy jó pasi arcra de simán össze lehetne jönni vele. Jó kiállású, magabiztos, simán leszólít bárkit, ezért is fura hogy a semmiböl ilyen szövegeket mond! Megy a beszélgetés, jó a humora, látszik a csajokon hogy kedvelik, nem utasítanák el, aztán elkezdi ezeket a szövegeket elérhetőség cserekor. Fülem hallatára mondta többször pl "nemám azt hiszed hogy fel akarlak szedni, nem azért kértem el, ilyen pasival úgyse jönnél össze, jobb csaj vagy te annál"


Mi a fene baja lehet? Nem is szokott barátnöje lenni pedig simán lehetne neki! Még a legszebb csajok is járnának vele. Hogyan tudok neki segíteni? Mit mondjak neki? Mi lehet ennek a hátterében? Mert amúgy tényleg nagy az önbizalma, nem is értem!


És nem én vagyok a srác mielőtt valaki rákezd! És nem meleg, a haverjainak sokat mondja melyik csaj tetszik neki!


2017. máj. 14. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatot akar ébreszteni vagy csak ennyire béna az udvarlásban.
2017. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiányos, nem hiszi el, hogy ő elég jó azoknak a lányoknak.
2017. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszi észre magát, hogy ez az önsajnáltatós taktika nem működik, akkor így járt.
2017. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez a betanult szövege. Azt reméli, hogy valamelyik csaj majd cukinak tartja és megsajnálja, és jár vele. De amúgy ez nem így megy, szánalomból senkivel sem járnak. Majd rájön erre egyszer, aztán stílust vált, leborotválja a fejét vesz egy régi szar BMW-t és eljár konditerembe és felveszi a bunkó stílust. Azzal mondjuk több sikert fog elérni mint ezzel amit most csinál.
2017. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Ellen játszik, azt hiszi, majd valaki csak azért lefekszik vele, hogy ne legyen igaza, de úgy látszik, nem jön be a taktika.

Az onbizalma nem nagy, max. megjatsza.


Amúgy, de, te vagy a srác.

2017. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehet így próbál csajozni? Simogatja az egójukat, jaaaj te milyen jo csaj vagy... hátha ez miatt felhívják amiért így bánik velük.


Ha nem működik a taktikája akkor nyugodtan mondj csak annyit, hogy szerinted az ilyen megjegyzéseket hanyagolnia kellene. Lehet nincs semmi komoly a háttérben csak béna a csajozásban.

2017. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Mintha engem írtál volna le. Annyi hogy nekem nem kellett odamenni lányokhoz, mert ők jöttek oda hozzám. És volt egy lány akivel facen beszéltem sokat és hasonlókat írt rólam mint te erről a srácról. Egyébként akár hiszed akár nem önbizalomhiány van a háttérben. Lehet egy embernek nagy önbizalma az egyik területen, de egy másikban ettől függetlenül lehet kevés.


Amikor odajöttek a lányok hozzám meg ilyesmi, én is színleltem a magabiztosságot, mivel volt egy fajta "le akarom nyűgözni" érzés bennem, de mégis úgy éreztem, hogy ez nekem nem fog menni.


Ez lehet furcsán fog hangzani, de egyébként ez lehet hogy az anyával való kapcsolatból ered. Hogy az anyjának sose tudott megfelelni, sose tudta boldogabbá tenni, vagy megnevettetni(és hiába teszi ezt meg sok lánnyal, az anyai kötelék nagyon erős, és ehhez ragaszkodik tudat alatt), és ez a hite a másik nemmel kapcsolatban, hogy ő egyszerűen nem jó számukra, még ha ezt tények is bizonyítják. Totál ilyen voltam én is, ölelgettek lányok, a legszebb lányok, de egyszerűen nem éreztem magam elég jónak hozzájuk.


Lehet jönni hogy egyszerű dolgom volt, meg hogy de gyökér vagyok, de addig nem fogja tudni senki hogy ez milyen amíg át nem éli. Nem egyszerű zavarba jövés, hanem a reménytelenség érzése.

2017. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, a félreértés elkerülése érdekében, "hogy ő egyszerűen nem jó számukra, még ha ezt tények is bizonyítják, hogy de igen is jó számukra" itt így kell értelmezni a mondatot:D
2017. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyeneket, ez a taktikája.

Elég béna.

2017. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem is mondta már hogy "ez a csaj biztos nem állna össze velem" meg hasonlókat mond a haverjainak is. Mindig álmodozik a nőkről, milyen jó lenne, aztán arra jut hogy túl jó az összes hozzá, inkább csak barátkozzanak. Úgyhogy nem hiszem hogy taktika lenne!


Szerintem nincs is önbizalma, csak egy szerepe van mint egy szinész. De hogyan lehet segíteni ezen?

2017. máj. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!