Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban létezik bűnöző hajlam,...

Valóban létezik bűnöző hajlam, ami öröklődik-öröklődhet?

Figyelt kérdés
Tehát valaki olyan gént,géneket örököl,amelyek miatt mindenképpen bűnöző lesz,bármilyennek nevelik és bármilyen körülmények között él,előbb-utóbb elkövet valamit ,aztán újra és újra egész életében.

2017. dec. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom erre van esély, hogy öröklődhet a génekkel személyiségtípus, tulajdonság, de ha ez bebizonyosodna kétséget kizáróan, onnantól kezdve jóformán nem lehetne börtönbe csukni senkit, ugyanúgy ahogy az agyamenteknek sem jár börtön ha kibeleznek pár embert, az öröklött hajlamot sem lehetne büntetni.
2017. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom, de az, h vki sumákabb vagy rafkósabb az szerintem simán, és az már majdnem ugyan az nem?
2017. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ez nevelés kérdése, na meg az ember barátain is nagyon sok múlik... 13-23 éves korom közt volt több betörésem, néhány rablásom, vertem meg embereket, vertek meg emberek, füveztem, speedeztem, ekiztem, gyakorlatilag bármit beszedtem volna amit elém raknak a haverok... áldom az eget, hogy nem volt akkoriban ennyi műszar mint manapság, aztán 23 éves koromban egy kocsmai iszogatás alkalmával összehaverkodtam egy magyar társasággal, és nem tudom máig miért, valahogy jobb volt velük lógni, mint a gyerekkori cimborákkal... a hatásukra leérettségiztem, aztán együtt mentünk pécsre fősulira és béreltünk együtt kecót... igaz én kibuktam, és végül kőműves lettem, de a mai napig jó haverok vagyunk és már gondolni sem gondolok rá, hogy lehetne más megoldása is a gondjaimnak... a gyerekkori haverok nagy része pedig azóta vagy börtönben, vagy már volt 1-2alkalommal...

34/F roma

2017. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!