Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még kamasz rajtam kívül...

Van még kamasz rajtam kívül aki utálja a vele egykorúak többségét?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és majdhogynem nincsenek barátaim. A suliban abszolút nincs egy se, valami hihetetlen irritáló osztálytársaim vannak, akik meg kedvesek, aranyosak, azoknak meg vannak a saját barátaik. De nem is nagyon sajnálom, hogy nem vagyok jóban velük. Tudom, sokan szidják ezt a mai fiatalságot, de engem senki nem fog meggyőzni, hogy 14, 15, 16 éves korukra mar RENDSZERESEN piálnak, cigiznek, jópár szexpartneren túlvoltak. És ezt abszolút normálisnak tekintik. A lányok pasiznak, rib.ancozzák egymást, túlságosan provokatívan öltöznek és hatalmas műanyag körmöket hordanak ahhoz képest, hogy kiskorúak. A fiúk meg megbeszélik, hogy kit hogy 'szúrnának', szintén kiskorúak. És a többség hihetetlenül felnőttnek érzi magát, csak mert alkoholt isznak és cigarettát szívnak. Fogalmuk sincs a felnőttlétről, de azért már okosabbnak érzik magukat mindenkinél, főleg tanáraiknál, szüleiknél. Semmi témájuk nincs, csak hogy kivel kavarjanak, milyen alkoholt igyanak a pénteki buliban. Én is kiskorú vagyok, GYEREK. Szomorú, mi történik a velem egykorúakkal. Akik 15 éves korukra már rendszeresen ivós bulikba járnak, a szüzességet már rég kidobták az ablakon és dobozszámra szívják a cigit. (Arról nem is beszélve, hogy rz nem csak helytelen de illegális is)


Szívesen olvasnék pár véleményt, hogy mások hogyan vélekeznek az ilyen gyerekekről.

Kort is írjatok, ha lehet, érdekes lenne összehasonlítani egy 14 éves és egy 25 éves álláspontját.



2017. dec. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Igen, sajnos én is ezt látom. De ettől még legyél nyitott és barátkozz, biztos találsz majd valaki olyat, akivel jól kijössz.


L/19

2017. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én minden embert utálok 0-tól 99 éves korig. 28F
2017. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Én pont 25 éves vagyok, és nem szeretem a te korosztályod, pont azokért amiket te is írtál.

Az öcsém 14, bár se nem iszik se nem dohányzik (felteszem még) jövőre kezdi a középsulit, majd ott gondolom változnak a dolgok.

De ők is már elég érdekesek... a lányoknak 5.-6. osztálytól már műkörmeik voltak, szedve-festve a szemöldökük, festve a hajuk, alapozó meg smink, szűk nadrágok, mellkidobós melltartók, hasmutogatós pólók, nagyon mini popóvillantó ruhák, tűsarkú cipő. Szégyen, hogy a 12 éves gyerek szexibb megjelenésű volt mint én akkor pl. 23 évesen. Az apukák is csorgatják a nyálukat a kislányokra.

Kinézetre is abszolút elvegyülnek a mi korosztályunkkal. 14-25-ig alig lehet megmondani, hogy ki hány éves.


A fiúk is totál gázosak, nem izgatja őket semmi, nincs életcéljuk, vagy DJ-k vagy informatikus akar lenni mind, a kétkezi munkától pedig mind irtóznak már.

Sokuknak fele olyan vékony a vádlija mint nekem (pedig én is csak 53 kiló vagyok), szörnyű kefehajuk van, és a szűk kis homi nadrágjukból kilóg a cérna bokájuk a pizsama hosszított szoknya pólókról meg már ne is beszéljünk :'DDD. Hányinger nekem az összes. Nem férfiak. Egy férfi legyen erős, izmos, 80kg+, és ne egy ilyen majom.

Bár gondolom pont összeillenek ezekkel a mai kislányokkal :D

Bár megnéznék egy jó párat amint egy 2-4 fős cigány banda odamegy és elkéri a telefonjukat éjjel :) vagy, hogy egy ilyen "fiú" hogyan védi meg a barátnőjét.


Én hál isten teljes biztonságban érzem magam a párom mellett.

Nagyon el lennék keseredve, ha a te korosztályodból kellene válogatnom.

Persze még mindig akadnak szerencsére kivételek, de amikor én voltam 15 akkor inkább a sok jó pasi közül volt nehéz válogatni, az 1-2 nyomi elveszett közöttük. Most pont fordítva van.

2017. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

Nálam is igy van,én se jövök ki semelyik osztálytársammal,és egyet értek azokkal amiket írtál,a többség mar csak ilyen. Sokuk olyan irritáló,úgy kitörném néhány nyakát,de nem lehet. :/

14/L

2017. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok vele, és nálunk is ugyan ezek a problémák vannak. És én nem csak simán kiskorú vagyok, hanem általános iskolás. És igazából néha sajnálom, hogy nem 20 évvel korábban (nem mondom, hogy akkor nem volt ilyen, de gondolom jóval kevesebb) élek.

És szerintem felesleges ilyen korban sminkelni magunkat, pasizni, és nagylánynak képzelni magunkat.


13/L

2017. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én sem szeretem a korombelieket, pont ezekért, amiket leírtatok. Én inkább lógok a bátyámmal meg a barátaival, Ők legalább szeretnek, foglalkoznak velem, pedig 12 év van köztünk.

17/L

2017. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Te és a hozzád hasonló gondolkozásúak vagytok az emberiség utolsó reménye, mert a kortársaitok csak pusztulást hoznak erre a világra. 7-8 évesek kezében már ott az okostelefon, 10 évesek már a jutub előtt lógnak és lesik a jutubereket órákon át, 12 éveseknek már saját csatornájuk van, 13 évesen a kislányok "musically sztárok", azaz ribis ruhákban tátognak trendi zenékre... és persze nyomják fel magukról a szelfiket a fészre meg az instára.

14 évesen már tetkó, piercing, villantós ruhák, a fiúk úgy öltöznek, mint a komplett idióták, a lányok úgy, mint a prostik... 15 évesen már volt mindnek 5 kapcsolata és egyik sem szűz... az összes fesztivál, kocsma, koncert ezekkel a kisgyerekekkel van tele és egyre több helyen kiszolgálják őket kérdés nélkül piával, de van ahol cigivel is...

Ráadásul lelkesen kipróbálják a különböző drogokat is, főleg az olcsóakat, mint a herbál meg a töltőgáz, és nagyon menőnek érzik magukat, hogy hú de beálltak...

A tanulás nem érdekli őket, az iskolát börtönnek érzik, otthon semmit nem segítenek, azt se tudják, mi az a házimunka, elvárnak mindent a szüleiktől, azok meg ki is nyalják a valagukat... kapnak lóvét, ájfont, xboxot, drága ruhát, mindent... 15-16 éves gyerekekkel van tele az elmúlt években az összes olyan fesztivál, ahova 30-40 ezer forint egy NAPI jegy... csak a jegy... ne mondják, hogy maguk keresték meg a pénzt rá...

Persze ha valami nem úgy van ahogy ők akarják, megy az atom hiszti... olyan mocskos a szájuk, hogy hallgatni is szégyen... helyesen írni nem tudnak, olvasni se nagyon, csak az útszéli stílus meg a netes szleng megy...

Mi ennyi idősen 10-re otthon voltunk, ezek 10-kor indulnak el bulizni, mert előtte még alapoznak otthon, persze anyuciékat elküldik addig valahova...

Csak a követelőzés, a mocskos beszéd, a lustaság, a szelfik, a drága cuccok, a menőzés, egymás majmolása, ez megy a mai kamaszoknál, tisztelet a kivételnek...

Megértem, hogy nem akarsz ebben részt venni és örülök, hogy vannak még értelmes fiatalok is, nem csak ezek az elcseszett fosdarabok.

2017. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez szépen le lett írva, de azért azt meg kellene említeni, hogy nem a legtöbb fiatal ilyen, csak egy része.

Nálunk is voltak ilyenek, csak jóval ritkábban meg titokban csinálták és nem derült ki.

Az arányok kicsit eltolódtak, meg szabadabban teszik ezeket, de azért annyira nem durva.

Dédapám már gyerekként dolgozott, nagyapám csak 17 éves kora körül, addig a ciciket markolászta, saját szava járása. Tehát ahhoz a korszakhoz képest ő már egy swag yolo csávó volt akkor.

2017. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én eleve nem szeretem az embereket, nem utálom őket, de nem bánnám, ha elfelejtenének levegőt venni, szóval lehet az én válaszom nem lesz hasznos, de azért leírom a véleményem.

A korosztályomban egyáltalán nem tartom rossznak a cigit, a piát vagy a szexet, azt tartom undorítónak, hogy:

-azért cigiznek, hogy "nagyok" legyenek vagy hogy másokat irritáljanak (pl. vonaton, villamoson);

-azért piálnak, hogy a sárgaföldig leigyák magukat és posztolják a JD-s szelfiket fészre;

-azért vannak túl több szexpartneren, mert bekajálták a mainstream média mocskát, miszerint minél több nőn vagy túl/minél több faxra ugrottál rá, annál többet érsz.


Egyébként rám mind igaz, több cigit szívtam mint kellett volna, több piát ittam mint kellett volna és több barátnőm volt mint kellett volna, de én egyiket sem azért csináltam/csinálom, hogy jobbnak érezzem magam, csak azért mert undorítónak tartom a világot és amíg nem találok valami értelmet az ittlétnek, addig olyan szinten nem érdekel, hogy mi lesz holnap, hogy ennek illegálisnak kellene lennie, ultimate carpe diem. Közben egyébként nem bántok/nem irritálok senkit, dohányozni csak megengedett helyen dohányzom, inni csak itthon/ritkán suliban iszom, a szexel kapcsolatban meg nagyon diszkrét vagyok, nem mondok el semmit az expartnereimről, amit nem kellene/sértené őket.


Gondolom a fenti elítélő jellegű elveket azért találtam ki, hogy önmagam ne ítéljem el és addig se kelljen a saját hülyeségeimmel foglalkoznom, amíg másokat szidok... de hát ez az alapja minden hasonló elvnek, nem?


Egyébként azt tartom a legszörnyűbbnek (nem csak a korosztályomban), hogy az emberek nem gondolkodnak és nem akarnak többet tudni, megelégednek azzal az információval, amit eléjük raknak, nem kérdőjeleznek meg semmit, konkrétan egy 4 és fél éves gyerek szintjén vannak (ez az a kor, ami után általánosságban az ember elkezd megkérdőjelezni bizonyos információkat).


18/F

2017. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kamaszkor eleve ilyen, szóval szerintem ez az összes kamaszra jellemző abban az időszakban. :-)
2017. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!