Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kamasz nem lázad,...

Ha egy kamasz nem lázad, szófogadó, nem jár sehova, szóval jó gyerek azzal tényleg nagy baj van?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 19:29
1 2
 1/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
78%
Dehogy van.....
2017. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem, csak nem születik mindenki idiótának
2017. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam, és nem hinném hogy baj lett volna velem. Szórakozni csak egyetemen kezdtem el járni, és több előnyét láttam, mint hátrányát. Pl: már nem voltam könnyen befolyásolható, a társaság kedvéért nem ittam többet mint amennyi ildomos lett volna.


Lázadni sem lázadtam, hanem értelmes emberek módjára megvitattuk a szüleimmel, ha valamiben nem egyezett a véleményünk.

2017. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most olvastam a femina.hu oldalon hogy baj van azzal írjátok be jó gyerek
2017. okt. 14. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem lázadtam, s nincs velem semmi baj.
2017. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Tènyleg. Milyen tulajdonságok meglète okozza a lázadást? Erre ha tudsz válaszolni, tudod mièrt van baj. (Az idióták szerint idióták kaliberű vèlemènyekkel meg nem èri meg foglalkozni ha valóban èrdekel a kèrdès.) aki nem lázad, abban nincsenek meg bizonyos ösztönök. Nincs saját akarata. Nem tudja elèrni a cèljait. Nincs energiája megvalósítani bármit.
2017. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát a szüleivel szemben mondjuk ő már baxni akar 14 évesen
2017. okt. 14. 19:45
 8/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
90%
Eezek az oldalak kb annyira reálisak, mint a Brit tudósok kutatásai....egy gyerek attól, hogy gyerek még nem hülye, és ott is vannak egyéni személyiségi jegyek amik érvényesülnek. Nem lázad, mert ő más személyiség lehet majd később pont olyanban gyűlik meg vele a baj, ami azoknál nem akik lázadtak az ő korában...
2017. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszi még valamire az a kamasz!
2017. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Félig elolvastam a cikket, tovább viszont nem bírtam.

Nem minden szülő ugyanolyan, pont ahogy a gyerekek se.

Rám is azt mondják hogy szófogadó, "jókislány" vagyok, de ez nem azt jelenti hogy baj lenne, vagy "nem fogok tudni önállósodni" és "szorongó, boldogtalan felnőtt leszek".

2017. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!