Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben megérdemli az illető, ahogy hozzá állnak?

Figyelt kérdés

adott egy lány, teljesen normális ( egyetemista, nem kihívó, kedves stb) és emberek azért lenézik, hátrány éri mert raszta haja van.

De ha belegondolunk, azzal, hogy ilyen hajat csináltatott, vállalta ezt....


2017. dec. 16. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elég primitív egyetem lehet az ahol ezért lenéznek valakit.
2017. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem azt mondanám, hogy megérdemli, hanem hogy nem méltó megjelenés egy értelmiségihez
2017. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ezt kifejtenéd? Köszi a válaszokat!
2017. dec. 16. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az emberek." - Pontosabban emberutánzatokra gondolsz, igaz?


Nem vagyok raszta vagy hasonló, de aki külsőségek alapján ítél, az nekem nem hiányzik az ismeretségi körömből.


Az ilyen agyatlanok mindenkit lenéznek. Körbe lehet nézni, hányan szólnak meg és miért: Van az állandó kisebbségi komplexusban szenvedő, az anyagi csődös, a mindenhez hülye, a lusta, az ősanya, a karrier 0, a párkapcsolatban sikertelen stb, stb.


Na így marha röviden sikerült összefoglalnom. Az szól be/le, az okít kérdezés nélkül, akinek magával van baja. Ennyi.

2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, látod ott a nulla százalék egyből, mert itt mindenki annyira libsi...;)

Nincs értelme kifejteni. Nézz körül, hogyan jelenik meg egy komolyabb tanár, mérnök, üzletkötő, ügyvezető, igazgató stb stb. Raszta, piercinges, megfelelő dresscode mellett is láthatóan tetovált, stb? Na ugye, hogy nem...

2017. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Erdekes egyetem lehet, ha ilyen idiotak jarnak oda, akik leneznek valakit a haja miatt.
2017. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!