Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik az osztálytársukkal jár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az osztálytársukkal jár (t) ak, de nem azonnal, ahogy megismerkedtek: nektek rögtön tetszett az illető, ahogy megismertétek, csak sokára jött össze, vagy hogy tetszett meg?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 23:12
 1/5 anonim válasza:
Nekem úgy tetszett meg, hogy egymás mellé ültettek minket és sokat nevettünk, hülyültünk meg beszélgettünk és pár hét múlva már többet éreztem barátságnál. De elsőre nem tetszett meg.
2017. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan alakult ki.
2017. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Jöhetnek még válaszok. :)
2017. ápr. 23. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már 2,5 éve jártam valakivel. Ötödéven egy D-s fiúval lettünk közös szakon, közös órákkal. Külsőleg nem jött először, de a sármja elragadott. Nagyon vicces volt, gyönyörűen énekelt és gitározott. Sokszor húztuk egymást, flörtöltünk, de gondolom nem vette komolyan, hiszen tudta, hogy barátom volt. Lyukas órákban a felső emeleten (ahol nincsenek termek) tanítottam meteorozni. Egyre közelebb éreztem magamhoz. Majd szakítottam a barátommal és másnap mondtam neki, hogy tetszik nekem, többet szeretnék tőle és már a barátommal is szakítottam miatta. Teljesen le volt padlózva. Erre nem is számított. El se gondolkozott még rajta, hogy elcsábítson. Én már régóta égtem a csókjáért, így megcsókoltam. Közel sem volt olyan elsöprő érzés, mint amire számítottam. Még 2 hétig próbálkoztunk, de sajnos nem pendültünk egy húrom. Így szakítottam vele és visszamentem az előző barátomhoz. "Jó" kis lecke volt.

Utána a muris pillanatokat kínos szituk váltották fel. Haragudott rám, joggal.

De persze ez nem jelenti azt, hogy ti nem zúghattok egymásba és nem mehet minden flottul közöttetek.

Drukkolok nektek! :)

2017. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak érdeklődésből kérdeztem, de köszönöm.
2017. ápr. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!