Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülőként mi a véleményed az...

Szülőként mi a véleményed az Anotalk-ról?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan internetes felület, ahol ismeretlenül (csak a korodat és a nemedet kell megadnod) tudsz beszélgetni ismertelenekkel.

Származhat probléma abból, ha a 13 éves lányom naponta használja? Természetesen beszéltem már vele az internet és az internetes ismerkedés veszélyeiről, de van bennem egy általános aggódás.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 17. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Származhat és nem is kis probléma. Rádumálhatják bármire. Depresszióssá tehetik stb.
2017. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anotalkon vannak hülye emberek, de ugyanúgy a való életben is vannak.

Én speciál a interneten ismertem meg az egyik legjobb barátom.

Attól mert fel jár oda beszélgetni még szerintem nem lesz baja. Nyilván képeket ne küldözgessen egy ismeretlennek, de gondolom ezt magától is tudja.

2017. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Igen, származhat.

Haverom anotalkozik, szokta mondogatni mik vannak ott.

13 éves lányok pucér képet küldözgetnek neki, úgy hogy az arcuk is látszódik, és átveri őket hogy ő is 13 éves lány. Meg minden kanos fiú ott csorgatja a nyálát is, akik azzal a szöveggel köszöntenek hogy megfarkalhatnak -e.

Szóval igen, eléggé bajos.


"Az anotalkon vannak hülye emberek, de ugyanúgy a való életben is vannak. "

Igen, csak élőben nem áll le az ember beszélgetni velük.

2017. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok szülő, de ha az lennék, biztos nem engedném, hogy a gyerekem ilyen alkalmazásokat vagy oldalakat használjon vagy 15 éves koráig. Egy fiatalabb tinit szinte bármire rá lehet venni, én is voltam ebben a helyzetben, nem is gondolná a szülő, miről chatelgetnek... Egy pár szép szó egy sráctól, aki azt mondja magáról, hogy 16 éves, közben meg 50 és családja van, és a kislány már küldi is a meztelen képeket magáról. Az első kérdés, hogy hány éves a lány, egy kicsit "összemelegednek", utána jön a fotó a srác farkáról... Szerencsésnek tartom magam, hogy én már ebben nőttem fel, és tudom, mi zajlik az ilyen oldalakon. Még a legjobb, legszorgalmasabb, jó tanuló, kedves, aranyos gyerek is olyan intim dolgokat oszt meg magáról, hogy a szülő rosszul lenne, ha tudná.
2017. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval.

Ilyen oldal, a strangers.hu , Ismeretlenek, és egyéb most nem jut eszembe...


Beszéltem anotalkon 1 sráccal vagy 2 órán keresztül, mikor hirtelen elkezdett más témában pontosabban a 18+ témában kanyarodni. Elég durván.

Képeket küldözget, fel akar venni más oldalakra, pl instagramm, facebook, skype, snapchat, ... és még találkozóra is kértek engem. Persze azért nem vagyok hülye, így egyszerre kiléptem. Ezt azért mondtam hogy nagyon óvatosnak kell lenni, nem szabad valós adatokat elmondani, vagy legalább egy-két dolgot lehet füllenteni, jobb óvatosnak lenni.

Képküldözést egyáltalán nem javaslom, hiába küld a srác, vagy a másik partner magáról egy aranyos képet, vagy átlagost, nem tudjuk hogy tényleg ő ír-e.


Csak óvatosan, és vigyázzon vele.

2018. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!