Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalk-on, ha nem találok...

Anotalk-on, ha nem találok valakit, hogyan tudom megkeresni, ha csak annyit mondtam neki, hogy keressük meg egymást?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnali 1:00-3:00 -ig beszélgettem egy fiúval és nagyon szimpatikusnak tűnt. Mivel nem adtuk meg egymásnak az email címünket , ezért azt beszéltük meg, hogy délben megkeressük egymást. Tudom a nevét , a korát meg még pár dolgot. Megadtam neki a nevemet a koromat meg tud rólam pár dolgot (mi a kedvenc számom, mit szeretek olvasni , mi a hobbim stb). Tegnap délfele felléptem anotalkra és 3-4 óráig kerestem de semmi. Azt mondtuk , ha nem találjuk meg egymást akkor próbálkozzunk holnap. Így is lett. Ma megint felmentem anotalkra , de még mindig nem találom. Szóval most mit tegyek?

Félek , hogy nem fogom megtalálni.


" A remény hal meg utoljára." -ezt mondta.


Meg amikor mindtam neki, hog most adnék neked egy ölelést azt mondta" olyat mondtál amit sose fogok elfelejteni".


A lényeg az , hogy nagyon megkedveltem és meg akarom találni.😊


2017. dec. 2. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet... képet nem küldött? Mert akkor azzal és a nevével a keresésére indulhatsz a facebookon.

Sajnos anotalkon a 400-500 ember közül nem fogja neked bedobni :/

Nem értem.. ha olyan jól kijöttetek egymással , miért nem adtatok meg egymásnak elérhetőséget , facebookot , vagy hasonló..:$

2017. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!