Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem birnak a parom haverjai?

Nem birnak a parom haverjai?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatunk van. 120 km van koztunk,es csak hetvegen tudunk talalkozni. Mindig en jovok,fel hozza.

Viszont most botrany van. Sok haverja van es allitolag mindegyiket idegesiti hogy nem talalkoztak parommal annyit mint elotte.

Azt mondtak hogy mikor ex baratnojevel volt egyutt akkor tobbet tudtak talalkozni. De ez azert van mert exe Pesti mint baratom es akkor parom csak havi 12 napokat dolgozott,most pedig heti 5ot,utana meg egyutt vagyunk. Mt kene tennem? Ereztem,hogy nem birnak amugy pedig semmit nem csinaltam.

Nem akarok baratommal azert szetmenni,mert o rajon,hogy a baratai fontosabbak.

Egyik haverja most hisztizik konkretan,mert mozizni megyunk,de o nem er ra,es mar nagyon regen talalkoztak baratommal,es most kiakadt.

Ezzel a haverral meg nem is talalkoztam.

Mit kene csinalnom?

Szarul erzem magam nagon.

21/L


2017. dec. 18. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Ket hetente kene talalkoznom baratommal?

Hogy egyik hetvegen haverjaival legyen?

2017. dec. 18. 11:27
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

KEdves, pedig szét fogtok menni.


Ne is áltasd magad, szerintem hagyd ezt az egészet. A barátok addig fognak hisztizni, míg a párodnak elege lesz belőle, és mivel ők vannak helyben, meg velük már kitudja mióta haverok, 99%, hogy őket választja.


Engem is utáltak az exem haverjai, mert őszinte voltam, egyenes, és nem olyan hátbaszúrós-kavarógép, mint ők.

Végül addig fúrták a kapcsolatot ilyen-olyan nyavalygással, hogy az exem szakított velem.


2,5 éve, a naaagy haverok azóta mind megnősültek, jön a baba és már leszarják őt.


Bár nekem jót tettek csak, mert azóta együtt élek életem férfijával, akinek a baráti társasága is elfogadó és remek emberek.


28n

2017. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Idegesitenek..
2017. dec. 18. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ülj le, és beszélj a pároddal, hogy ő mit szól hozzá.

Ajánld fel ezt, hogy két hetente mész.

Vagy esetleg minden hónapban egy hétvégét hagytok ki, az a haveroké, ez talán neked is jobb, mint a kéthetente.

De szerintem az is kompromisszum lehet, hogy (ha nem is mindig), de tarts velük, vagy ők veletek, szóval kösse össze a randit a haverokkal. Egy hónapban egyszer szerintem ez is beleférhet. Persze csak akkor, ha a haveroknak ez megfelel, meg a párodnak is. A mozi pl. pont olyan alkalom, ahova mehetnétek többen is, hiszen bent úgyis te ülsz mellette, te bújsz hozzá, előtte-utána meg simán ki lehet bírni a haverokat.

2017. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én haverjaim is folyton mondták, hogy miért nem vagyok velük, meg ilyenek, de nem hagytam emiatt ott a páromat. Mi is távkapcsolatban éltünk, és még mindig együtt vagyunk. Azóta az ismerősöknek is lett valakijük, emiatt már nekik sincs annyi idejük mint rég.


Beszéld meg a barátoddal. Ha neki fontosabb a felszínesség, akkor a haverokat fogja választani, akik pedig fordított esetben elvárják majd, hogy a párod ne zavarja őket, ha lesz valakijük.


20/f

2017. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én ezért nem jártam soha óvodással. 20 évesen is 30 éves pasim volt, tudod ki szenvedne ilyen hülyegyerekkel, aki megy a homokozóba a kis barátaival, mert azok sírnak, ha Pistike nem segít homokvárat építeni. Szánalom.
2017. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

120 km az távkapcsolat? :D... szerezzetek jogsit aztán akár minden nap találkozhattok... vagy költözz fel pestre...

Köztem és feleségem meg a kisfiam közt 3 éven át 7000km volt... na az távolság.

2017. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!