Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akartam kerdezni hogy mit...

Akartam kerdezni hogy mit vegyek az osztalyfonokomek. Angyalkaztunk az osztalyal es pont az osztalyfonokomet huztam ki Kell hogy vegyek/csinaljak valamilyen ajandekot neki de nem tudom mit :/ Birtok javasolni valamit? PS. Fizika tanarno az oszim

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Kis nyelvtan lecke: Azt szeretném kérdezni, hogy mit vegyek az osztályfőnökömnek. Angyalkáztunk az osztállyal, és pont az osztályfőnökömet húztam ki. Csinálnom/vennem kell neki valamilyen ajándékot, de nem tudom mit. Tudtok javasolni valamit?


Egyébként, csak hogy a kérdésedre is válaszoljak, pinteresten van pár jó ötlet, ha van humora az ofődnek, jó a kapcsolatotok, akkor szerintem egy bögrére ráfesthetnéd valamelyik szöveget, a linkeltek közül, magyarra lefordítva persze :) Mellé mehet még szaloncukor, csoki stb, de ezek szerintem egy tanárnak, ofőnek tökéletesek. Én utolsó évben az irodalomtanár ofőmet húztam, neki is egy viccesebb, irodalmas bögrét adtam, nagyon örült neki :)


[link]

[link]

2017. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem nagy dolog de én a tanáromnak zoknit vettem. (legjobb tanár felírattal) Valamint egy bögrét E=M*C2 felírattal. A fizikaórán egyszer az egyik osztálytársam elénekelte a Belgától a fizika című számot.
2017. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem az ilyen fizikával kapcsolatos mintás bögrék, sálak sztem jó választások lehetnek ilyen esetben. Vagy vmi fizikával kapcsolatos könyv (bár lutri, hogy megvan-e neki).

Amit nem tudok, hogy lehet-e már most kapni, mert ugye pont majdnem két félév között vagytok, jövőre egy szebb kiállítási kifejezetten tanári, iskolaévre vonatkozó határidőnapló. Az biztos hasznos is.

Plusz ha esetleg lehet tudni róla, hogy vmit nagyon szeret, akkor azt. Megkérdezheted a többieket, hátha tudnak vmit, vagy akár egy olyan tanárt, akivel jobb viszonyban vagy. Nálunk pl. az egyik tanár durván Túró Rudi-függő volt, a másik gyöngyöt fűzött, a harmadik néptáncot oktatott...

Ja és csoki, kávé, tea mindig jól jön.

(ja meg ha pl. kávézik, vehetsz neki ilyen utazós termoszbögrét)

2017. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!