Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bongo biztonságos?

Bongo biztonságos?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok de másrészről meg félek. Ti próbáltátok? Biztonságos?

2017. dec. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva hogy naiv gyerekeket lehet sms-enként 500 forinttal lehúzni egy kamu szöveget elküldve, biztonságos. Semmi mást nem csinál a program, csak az általad megadott infókból kreál egy teljesen általános pozitív tartalmú közhelyes üzenetet, hogy még többször akard a szolgáltatást használni és még többet fizess nekik.


Igen, csak egyszer kipróbálva a kíváncsiságot legyőzve is pont elérte a célját, mert ha mindenki csak egyszer próbálja ki az 1000 hülyére vehető gyerek esetén is 500 ezer forint bevételt jelent nekik.

2017. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Értelmetlen baromság.
2017. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
balek-e vagy?
2017. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, asszem 4 SMS-t küldtem, még régebben(kb fél-1 éve), viszont azóta a Bongo fb oldala tele van elküldött SMS-ekkel, odaírva a küldő teljes neve.

Ami még csak nem is lenne zavaró, ha mondjuk Molnár Józsinak vagy Kovács Annának hívnának, de ezzel a hülye vezetéknévvel, ami nekem van, simán beazonosítható lennék.


Másik hátrány, hogy félinformációkat ad, nem ír sosem konkrét választ, arra játszik, hogy még több kérdés merüljön fel benned, mígnem az összes pénz eltűnik a telókártyádról.

2017. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg ha hiszel neki és ezért megy tönkre a kapcsolatod.
2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, és a tiktok sem az!
2022. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!