Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit madártollal csiklan...

Ha valakit madártollal csiklandoznak az mennyire csikis?

Figyelt kérdés
Illetve hol vehetek madártollat csiklandozásra? És mennyibe kerül?

2017. dec. 24. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

[link]

2017. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a segítséget!
2017. dec. 24. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A lúdtollal való csikizés az egyik legrosszabb!
2017. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van pávatollam, nagyon szép, és csikizésre, de cirógatásra is alkalmas, attól függ, mi a célod vele, és mennyire érzékeny a másik az ilyenekre. Ajándékboltokban azt hiszem kapható, nem hiszem hogy túl sokba kerülne.
2017. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én hobbiboltban vettem egy csomag madártollat, mindenféle színű van benne. Az, hogy mennyire csikis, tényleg emberfüggő. Én csak kellemesen bizsergek tőle, de láttam olyanra példát, hogy valakinek nagyon csikis volt.
2019. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tollal való csikizés finom, nem igazán bőrödből kiugratóan erős, ám ami a javára írható, pont az enyhe inger de tartós izgatással, a kibírhatósága miatt egyik leghatásosabb, sok nőnél a kéjes örömöt, orgazmust is kiváltja. Egy ismerősöm elmondta, hogy sokáig bírta és jól esett, de egy óra után hirtelen jött az izgalom, és bepisilt tőle, ami addig nem történt vele. MINDENKIRE MÁSKÉPP HATNAK EZEK. PRÓBA NÉLKÜL EMMIT NEM TUDSZ BIZTOSAN.
2022. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!