Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem ha csiklandozn...

Nagyon szeretem ha csiklandoznak, hogyan kerülhetnék ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt valakinek, hogy utálod, ha megcsikiznek, csak azért is meg fogja tenni.
2016. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan birod?
2016. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:
18%
Feküdj egy ketrec patkány közé.
2016. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Van ezen az oldalon néhány neked való fetisiszta, keresd meg őket, biztosan szívesen csiklandoznának.
2016. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Lány vagy?
2016. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugy, hogy ramirsz!


Majd talalkozunk, megismerkedunk, en kikotozlek egy ágyhoz, es iszonyuan megcsikizlek!

2016. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
engem sokat csiklandoznak itthon de sokszor alíg bírom. Nem mindig szeretem. Te miért akarod?
2016. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
ny is, de pozitív affinitással több lesz az öröm, mint a reakcióra késztető megnyilvánulás. Csak használ, nem ártalmas!
2019. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vedd rá a párodat, vagy ha nincs, akkor egy ellenkező nemű barátodat!

Én fiú vagyok, és a mezítlábas talpamon nagyon szeretem, ha csikiznek, volt már rá példa (feleségemnél, régen volt barátnőnél, vagy lány barátnál is), hogy direkt feléjük fordítottam óvatosan, jó néhányszor sikerült is elérni, hogy megcsikizzék. De volt, hogy mondtam is, hogy csikizze, akik vevők voltak rá, meg is tették. (Én azt is nagyon szeretem, ha legyek szállnak rá a talpamra, és a mászkálásukkal csikizik, mindig hagyom, hogy végigmásszanak az egész lábfejemen.)

Fiú lévén viszont más fiúktól nem tolerálom.

2020. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!