Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti visszaviszitek az ajándékot...

Ti visszaviszitek az ajándékot, ami nem tetszik?

Figyelt kérdés
Néhány kivétellel minden, amit kaptam az a kategória, hogy sosem vennék olyat magamnak és borzasztóan néz ki... Mind drága volt, de egyszerűen nem bírom magamra erőltetni mert utálom és egyáltalán nem tetszik. Gáz vagy nem gáz, konkrétan elsírtam magam, hogy alig kaptam valamit, aminek örülök és ennyire nem ismernek engem, úgyhogy ebből gondolom nekik is lejött, hogy eléggé mellélőttek..látszott az arcukon, mérgesek voltak. Visszavinnétek vagy megtartanátok mert ajándék és úgy illik?
2017. dec. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük, hogy máskor ne legyen "meglepetés", egyeztessétek, és "majd meglepődsz". Ha ennyire nem tudnak ráérezni, minek örülnél, akkor ez egy jó megoldás, vagy ne legyen ajándékozás. Én általában nem lövök mellé, de van a családban, aki biztosra akar menni, és nem kockáztat, így inkább azt választja, hogy megkérdezi, ki minek örülne. Nincs ezzel sem probléma.
2017. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem tudom, visszavinném-e, attól függ, mi az ajándék, ami nagyon nem jött össze.
2017. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ruhák és egy óra. Egyik sem tetszik, nem az én stílusom és szerintem nem is állnak jól. Órát eleve nem is hordtam soha és ez nem véletlen, semmi szükségem nincsen rá és idegesít is, ha van valami a kezemen pl. karkötőt sem bírom elviselni. Ha még időben visszaviszem őket, akkor talán ki lehet cserélni, ha az árát nem is adják oda.

Egyébként általában meg szoktuk beszélni, hogy kinek mire van szüksége, ki mit kér, de úgy néz ki, hogy idén ebből én kimaradtam...

2017. dec. 24. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ájfónos?
2017. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglenne a blokk, én visszavinném, ha drága. Ilyen max 2ezres cuccoknál inkább eladományoznám vagy vmi.
2017. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!