Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy fiú (osztálytárs) aki...

Van egy fiú (osztálytárs) aki nagyon tetszik és ő ezt tudja. De én nem tudom hogy én tetszem e neki. Mert néha kedves jófej mosolyog néha pedig csak olyan normálisan viselkedik . Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
? Amúgy milyen helyzetekben szokott kínos csönd lenni?
2017. nov. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát neharagudj, innen ezt most meg nem mondom :D Célravezető lenne, ha beszélgetnél vele erről.
2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Milyen helyzetekben van kínos csönd?:D Erre nagyon egyszerű a válasz... nem tudsz mit mondani... hát nem beszélsz, ő sem mond semmit, mert nem tud mit, vagy nem akar.. és nem kérdez.. Elkerülni szerintem max úgy tudod, ha te kérdezel valamit tőle.. vagy legyen mindig valami, amit tudsz neki mesélni.. pld. milyen volt a napod.


Remélem segítettem valamit!

2018. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!