Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy ellenkező nemű...

Ha lenne egy ellenkező nemű éned, milyen viszonyban lennél vele?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés, de ez mos eszembe jutott. Tehát ha kettő lenne belőled, nagyon hasonló jellemmel, és személyiséggel milyen viszonyban lennétek?


Barátok lennétek, vagy összejönnétek (tegyük fel, hogy nincs vérfertőzés), esetleg útálnátok egymást.


Nem a külső számit, hanem a belső.



2017. dec. 24. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megdugnám.
2017. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 +1
2017. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Összejönni semmiképpen sem jönnék össze vele mert az fura lenne és bizarr, de azt sem hiszem, hogy olyan nagy cimborák lennénk. Leginkább próbálnék nem tudomást venni a létezéséről, ami ha hasonlítunk egymásra akkor könnyen menne, mert ő is ugyanezt tenné...
2017. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, én jóba lennék vele nagyon.
2017. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy megtaláltam a tökéletes nőt:D
2017. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon odáig lennénk egymásért... Bár ki tudja, nehéz megmondani.
2017. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, össze tudnék-e jönni egy enyhén autista, borzasztó zenéket hallgató, ezeréves sebeit nyalogató gyökérrel.
2017. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nekem is eszembe jutott már :D

Én se tudom amúgy, lehet, hogy nagyon nagyon jóban lennénk, de az is lehet, hogy gyűlölnénk egymást, ugyanis néha még magam szerint is elég kibírhatatlan tudok lenni, ráadásul a környezetemben többet utálnak, mint ahányan szeretnének, szóval biztos van ennek is valami oka..

De amúgy ha jóban lennénk és külsőre is tetszenénk egymásnak, én összejönnék a férfi énemmel.

2017. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát legalább barátiban.
2017. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkora szerencsétlen vagyok, hogy még az ellenkező nemű énem is friendzone-olna...
2017. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!