Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam öregnek 25 évesen?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 07:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
Elsősorban azt kellene tudni, hogy mitől érzed magad öregnek. Ezt meg tudod fogalmazni? Lelkileg, vagy fizikálisan érzed ezt?
2017. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nyilván a mimoza lelkedet sertette a valaszom, de a kutyat nem erdekelsz... plane a stilusod utan...

Szerinted aki ide ir komolyan erdekled? Honnan a banatbol tudnank miert erzed magad oregnek...

2017. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezeket most saját tapasztalatból írom: kezdj el nagyobb mennyiségben jobb kajákat enni, egészségesebbeket amikben sok a vitamin, nem zsírosak, és nem nehezítenek el, ne egyél annyi édességet, chipset. Igyál sokat, vizet, gyümölcs-zöldségleveket, bio szálas zöld teát. Ne igyál túl sok kávét, energiaitalt pedig egyáltalán ne. Ne cigizz, ne igyál túl sok alkoholt, legyél annyit a friss levegőn, amennyit csak tudsz, mindegy mit csinálsz kint. Mozogj minél többet, ezzel javítod az állóképességed, erőteljesebbé válsz, nem fogsz hamar elfáradni. Ha ezeket elkezded fokozatosan betartani, nem csak fizikailag, hanem lelkileg is rendbe jössz.
2017. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szállj ki a mókuskerekedből s járj az élet útján.

Csinálj-próbálj olyan dolgokat, melyek életérzést adnak számodra.S mely e dolgok...mindenkinél más...Szexelj 3 dögös nővel, ha pasi vagy más esetben fordítva, ejtőernyőzz...stb.

2017. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt. 23 èves vagyok, és nem is az a baj konkréan, hogy öregnek érzem magam, hanem az inkább, hogy hová tűnt ilyen gyorsan az az elmúlt 10 év! És ha ennyire rohan az élet (minél idősebb az ember, annál jobban), akkor tényleg pikk-pakk megöregszünk, elszalad felettünk a fiatalság, az élet. Kb. 10 éve, hogy elkezdtem magam és a világot felfedezni, barátokkal összejárni, nagyokat sétálni, ismerkedni, suli után kiülni a parkba egy órára, egész délután a szabadban biciklizni, stb, szépen mindent sorjában. Szóval annyi emlék, annyi élmény, ami olyan meghatározó volt kamaszként, annyi pillanat, és ez egyre távolabb van. Olyan jó lenne újra átélni, tizenévesnek lenni. És az fáj, ahogy egyre jobban távolodik, mert soha nem jön vissza. Csak az emlékek maradnak, amelyek minden nappal csak fakulnak. Tudom, hogy előre kell nézni, és megannyi élmény vár még az életünk során, de olyan sosem lesz, mint a meghatározó és azabad kamaszkor.

Ez kicsit olyan, mint az esküvőm napja. Életem legszebb napja, de kicsit mégis fáj, hogy egyre távolabb kerülök attól a naptól. Hiába jobb sokkal minden új együtt töltött nap a férjemmel, kicsis fájó érzés távolodni attól a naptól, mert soha nem fogom újra átélni, csak egyre kevesebb részlet fog megmaradni. Remélem értitek.

Kérdező, nem baj az, ha kicsit ezen szomorkodsz, de az előtted álló dolgok midnig legyenek fontosabbak a múltnál, és a nosztalgiázásnál!

2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Akkor én mit szóljak 40 évesen? Értem a gondot, meg én is így vagyok vele, de igyekszem mindig új dolgokat kitalálni, valami újat kipróbálni és így egyszerűbben megy. No meg nincs mese, el kell fogadni, hogy ez az élet. És pont ezért nincs idő ilyeneken dilemmázni, mert azzal is értékes perceket pazarolunk el az élettől. :)
2017. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én 29 vagyok, de nagyon durván fiatalnak érzem magam



amúgy csináld azt amihez kedved van, ami úgy érzed fiatalabbá tesz, mert az azzá is fog tenni

2017. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mit szólsz ahhoz,hogy én most 26 án töltöttem be a 48 at,és fiatalnak érzem magam még mintha csak 27-28 lennék?
2017. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!