Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok random települ...

Ti is szoktátok random települések utcaképeit nézni Google Maps-en?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, nemigen mozdultam ki ebből a megyéből, nagyon erős az elvágyódásom, ezért sokszor beírom bizonyos települések neveit a térképbe, és ahogy nézem azokat a képeket, valami megmagyarázhatatlan melegség önti el a szívemet.


22/F


2017. dec. 26. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Google Earth, bocsi.
2017. dec. 26. 15:21
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

En munkám az hogy járom Nyugat- Magyarországot.... igy kátom eleget élőben.

2017. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó neked.
2017. dec. 26. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam.
2017. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Énis szoktam nézegetni. Ugyan fél Európát már láttam, sőt egy Nyugati országban élek, de például Észak-Kelet és Dél-Nyugati részeit még nem láttam Magyarországnak. Debrecent/Miskolcot/Egert illetve Pécset nagyon megnézném. Ja meg Csepel szigetről is jókat hallottam :)

Ha vége az egyetemnek külföldön akkor egyszer hazajövök tuti bejárom az egész mi kis országunkat :D

2017. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Én is be szeretnék járni minden zeg-zugot. Csak az sajnos iszonyatos pénz. Csak a szomszéd településre 375 Ft egy buszjegy... De egyszer valahogy mégis el szeretnék indulni világot látni.
2017. dec. 26. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én igy szoktam nyaralni menni, pl legutobb Ausztraliaban voltan
2017. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam ilyet csinálni én is. Egyrészt rácsodálkozom a technika fejlődésén, másrészt a menés vágya jön elő bennem is (más ok miatt nem lehetek mobil).
2017. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Én nem arra gondoltam, hogy felülök a buszra és uccu neki :D

Nyilván sokkal takarékosabb ha saját autóval indul meg az ember. Abban akár aludni is lehet, kaját meg mindenhol lehet kapni szupermarketekben, szóval az sem olyan nagy gond, mivel az árak elég hasonlóak mindenhol.

Bár se autóm, se jogsim, így várok amíg mindkettő meg nem lesz :D

Szóval szerintem te is ezt tedd.

2017. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet, bár én inkább távoli országokban szoktam így "sétálni" leginkább dél amerika vagy távolkelet. Jóérzés szerintem jó móka.
2017. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!