Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb 1 óránként megnyílik a...

Kb 1 óránként megnyílik a Chrome és random oldalak jönnek elő. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A Mafia 3-hoz akartam letölteni egy bugfix update-et (mivel tört a játék), rámentem az első linkre, letöltöttem. Kiválasztottam a játék mappáját és elkezdte a telepítést, és egyszer csak azt vettem észre hogy valami orosz feliratos ikonok jelennek meg a tálcán és az asztalon, mindent sikerült letörölni, Feladatkezelőben semmi gyanús sem fut, de kb 1 óránként, még játék közben is mikor nincs is elindítva, elindul a Google Chrome egy random reklám oldallal. NOD 32 Antivirus 8-am van, azt lefuttattam és talált 2 kártevőt, eltávolította de ugyan úgy előjön a Chrome. Semmilyen bővítmény sincs a böngészőbe. Valami megoldást tud valaki? Windows újrarakása csak a megoldás?

2017. ápr. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
hú ez komoly, én újra tenném az egészet, ki tudja, milyen hányadék vírus férkőzött be.
2017. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link] junkwareremovaltool/

[link] adwcleaner/


Ezeket azért még töltsd le, telepítsd, futtasd, mielőtt még format C-hez folyamodnál. Ha ezek ellenére még mindig fennáll a probléma, akkor marad a Windows újrarakása.

2017. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Windows újrarakása csak a megoldás?"

Nem feltétlenül.

Lehetőleg csökkentett módban, kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett (hogy a kártevő minél kevésbé szólhasson bele a kártevőkeresés eredményébe) futtass le több féle kártevőkeresőt - a #2-es hozzászóló javasolt egy párat, de van még:

* [link]

* [link]


De futtathatsz rendszerinduláskor lefutó kártevőkeresőket is:

* 26 eszköz: [link]

* Egy boot-médiumon több eszköz: [link]

2017. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden hozzászólást! Úgy néz ki, hogy az 1. link már meg is oldotta a dolgot, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Már úgy feküdtem le aludni, hogy "ba...ki rakhatom újra a gépet", de úgy néz ki sikerült megtisztítani. Köszi megint mindenkinek!
2017. ápr. 19. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó pl. az ESET, megvédi a gépet töled is. Nem engedi letölteni, ami fertőzött.
2017. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!