Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én, mint magánember, honnan...

Judit1010 kérdése:

Én, mint magánember, honnan tudhatom meg, hogy valaki volt-e börtönben, mennyi ideig és miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az internetes portálon keresztül és ismerősöktől barátoktól családtagoktol lehet meg érdeklődni.
2017. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Internetes portálon keresztül ki fogja a kérdezőnek elárulni szerinted? A többi válaszod oké, de azt is személyesen, nem úgy, hogy figyu, tudom, hogy a barátod-barátnőd-ismerősöd-szomszédod-unokatesód-testvéred,anyád-apád,keresztapád-sorolhatnám.... (mindezt mondjuk messengeren), volt már börtönben? Miért ítélték el? Mennyi ideig ült? Hülyeség.

Ha az illetőről meg akarsz tudni dolgokat, akkor kérdezd őt magát. Ha már hosszabb ideje ismered és nem mond semmit (gondolom, nem véletlenül kérdezed itt), akkor felejtős a srác. Ha rokonról van szó, akkor nem olyan fontos, hagyd.


Hivatalosan sehogy.

2017. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy kedvencem a tv-ben mikor bizonyos műsorokban eljátsszák hogy X ember nevét beírják Google-be, és kiír róluk minden adatot. A valóságban ez nem így van, és magánszemélyként tényleg csak rokonoktól, ismerősöktől lehet megtudni bárkiről bármit. Rendőrségen sem adnak ki senkiről semmi információt, szóval ez elég nehéz ügy :/
2018. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!