Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha valaki...

Ti mit csináltok, ha valaki olyan ír Messengeren, akinek nem akartok visszaírni, de letiltani sem akarjátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem nyitom meg? És ha véletlenül megnyitottam?

Sokszor rácsesztem, hogy ilyeneknek visszaírtam, utána meg bánkódok.


2017. dec. 28. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem írsz vissza, ennyi.

Nem tudom mi ezen a probléma.

2017. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem nézem meg,ha hosszan rányomsz a beszélgetésre akkor ott egy olyan lehetőség h "achiválás" nyomj rá. Ilyenkor eltűnik onnan a beszélgetés de ha rákeresel a nevére a beszélgetés megmarad.Így nincs az a veszély h véletlen megnyitod :)
2017. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rámentem arra, hogy mellőzés, ezért berakta az engedélykérések közé.

Meg kikpacsoltam számára a chatet.

2017. dec. 28. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha megnyitod? Nem írsz vissza és kész. Nem értem a problémát.
2017. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor tudja, hohy láttam...
2017. dec. 28. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem írok vissza. Azzal nem foglalkozok, hogy lát-e majd megtekintés pipát az elküldött üzenete mellett vagy sem. Ha választ nem kap, akkor egyértelműnek kell lennie, hogy nem akarok vele személyesebb ismeretséget.


Van aztán egy olyan kör is, akinek még szülinapi/névnapi köszöntésre írok annyit válaszul, hogy "Köszönöm szépen!", karácsonyi/újévi jókívánságra, hogy "Boldog karácsonyt/újévet!", de további érdeklődését már figyelmen kívül hagyom.

2017. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Igen, akkor megtudja, hogy láttad.

És akkor mi van?

Őszintén, mi van akkor?

2017. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Égnek áll a hajam tőletek! Mit ronthatott el a másik, hogy nem írtok vissza?


Elnézést, ez a tahók gyülekezete?

2017. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
52% mi van ha nincs időnk visszaírni, vagy nincs kedvünk ahhoz az idegesítő szerencsétlenhez akit sajnálatból jelöltünk vissza de azóta naponta irogatja az értelmetlen dumáját? Összedől a világ? Régen heteket kellett várni, hogy a leveledet megkapja a címzett és visszaírjon. Most meg rosszul leszel ha nem írnak vissza 5 percen belül? Na ez a nevetséges.
2017. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az a tahó aki nem ír vissza.


Nekem egy kollégám 2 héten át minden áldott nap írt (ő ffi, én nő). Az elején volt egy konkrét téma, azt megbeszéltük, lezártuk, elköszöntem.

Erre másnap jött egy mail valami fals témával filmekről, arra válaszoltam. Aztán megint jött egy, kérdés is volt benne - válaszoltam. Gondoltam vége, de nem..... mert mindig jött egy újabb, mindig volt egy kérdés, hogy láttad ezt vagy azt a filmet, meg a youtube-on ezt meg azt.... és arról meg erről mit gondolsz?......

Mindig volt egy kérdés, hogy biztosan írjak.

2 hét után meguntam, nem írtam. Elég volt.

Erre elkezdett hívni naponta többször, késő este is.


Na, hát ezért írják sokan, hogy ne írjon ha nem akar.

Mert rengeteg ember van, aki tahó módon rád tapad, és a végén te érzed magad kellemetlenül amikor szabályosan menekülnöd kell előle.

2017. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!