Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tud visszaírni...

Miért nem tud visszaírni facebook-on?

Figyelt kérdés

2 napja írtam az egyik barátnőmnek facebook-on, hogy megkérdezem jövőhéten mikor érne rá találkozni? de meg sem nézi pedig fent van.

Nem értem miért olyan nehéz visszaírni, hogy igen jó pl jövőhét kedden vagy bocsi nem jó majd máskor találkozunk.

Ennyire lusta lenne írni vagy már nem akar velem jóban lenni?


19/L


2017. júl. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon már rég megbeszélhettétek volna. 2 perc az egész...
2017. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Erika.Csavaros válasza:

Szia!


Ha még pasi miatt depiznél így akkor azt mondom megértem,egyet nem értenék azzal sem de az még elmegy.Azt írod barátnődnek írtál,mit jelent nálad egy "barátnő"? Nem lehet az hogy csak te tekinted annak és ő ez miatt sorol téged kicsit hátrébb? Ne búslakodj,19 éves vagy ha igaz,élvezd az életet és hagyd a francba azt a virtuális világot.

2017. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefon?
2017. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lényegtelen, hogy fiú / lány, ismerős / rokon / barát nem ír vissza óriási tahóság.


Én nekem ha van időm felmenni facebookra, vagy bekapcsolni a mobilt és órákig online lenni akkor lenne rá alkalmam és időm is hogy válaszoljak egy üzenetre. Nekem el is menne a kedvem attól, hogy találkozzak vele inkább próbálnék mással..

2017. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy buggos a facebook, és azt jelzi hogy fent van, miközben nem. Az egyik barátommal is volt ilyen.
2017. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!