Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány felhasználót blokkolta...

Ti hány felhasználót blokkoltatok már itt, mik voltak az okok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem blokkoltam még soha senkit. Voltak bunkózok ugyan, de nem az értetlen fajtából, sértett, vissza sértettem és lekopott.
2017. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan 36-ot. Az okok: bunkó, agresszív, udvariatlan, ha nem akarom megnézni a farkát, elküld az anyámba. Ilyesmik
2017. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak primitív majmok privát üzenetet írni, alpári stílusban, ha nem tetszik nekik a véleményem..meg valaki használt gumit akart tőlem vásárolni, hogy a külsejét lenyalogassa, a belsejéből kiigya a tartalmát..na őket tiltottam
2017. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet asszem. Nem szoktam blokkolni, csak simán figyelmen kívül hagyom akiről úgy érzem hogy nem fogja fel bármit mondanak neki.

De az a srác majd egy hónapon keresztül kitartóan küldözgette a szebbnél szebb üzeneteket hogy ő megtalál, megver és számon kéri a bűneimet. Pusztán mert nem értettem vele egyet. Egyfelől minden elismerésem az övé hogy ilyen kitartóan napi 3-4 levelet képes volt megfogalmazni. Bár a vége felé kezdett elég repetitív lenni. Másfelől legközelebb azért csinálja már mással, vagy tényleg jöjjön és verjen meg.

2017. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy tiltottam sincs. Általában normálisan válaszolok a kellemetlenebb üzenetekre is, ha végképp olyan, hogy nem látom értelmét, vagy csak kötekedni akar, akkor egyszerűen nem foglalkozom vele.
2017. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyet sem, két okból:

1: senkivel se szoktam itt beszélgetni

2: nem tudtam, hogy lehet blokkolni

2017. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor sorozatban 12-t kellett, azt is beleszámítva összességében eddig talán 20-at.

Értelmetlen volt velük bármiről is beszélni.

2017. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számoltam, de volt már, nem is kevés sajnos. Löki a hülyeségeit, mert nem ért velem egyet, vagy ok nélkül elkezd anyázni. Na, őt szó nélkül tiltottam. De szerencsére általában normálisak írnak, akikkel szívesen beszélgetek. Van egy lány, akivel mindig hosszú üzeneteket váltunk, nagyon aranyos.
2017. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár delikvens, aki a nemiszervéről küldött fotót, miután kiderült valami válaszomból, hogy nő vagyok, ill. egy elmebeteg (vagy ügyes troll) nekiállt hittéríteni és nem akarta abbahagyni, őket tiltottam, másra nem emlékszem.
2017. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyet, aki hülye álszent fsznak nevezett (nő vagyok) és kívánta, hogy dögöljek meg.
2017. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!