Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinál valaki egy kamu...

Miért csinál valaki egy kamu felhasználót facebookra akivel bejelöli kapcsolatba magát?

Figyelt kérdés
Valami tök szép lány képét feltette rá, meg néha ilyen pár mondatos szösszeneteket irkálnak egymásnak(magának) mintha az egy tényleg létező személy lenne.
2015. ápr. 15. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod: unatkozik, szeretne menőzni, felhívni magára a figyelmet.
2015. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas
2015. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel akar feltűnést kelteni
2015. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy azt higgyék van csaja, ezzel menővé váljon, és a talán a valódi csajok is jobban felfigyeljenek rá, hogy hű, ennek a gyereknek ilyen szép barátnője van, akkor valamit biztos tud.
2015. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úristen, ez nagyon gáz. Ahogy elkezdtem a kérdést olvasni, azt hittem az lesz, hogy kamu profil magának, mert nem akar igazi nevén, mert nem akar annyira bevonódni a facebookba és csak néhány személy vagy csoport miatt regisztrál... Na mert ez oké szerintem.

De az , hogy fent van valaki és ilyet csinál... Ez annyira fárasztó. Kit érdekel,hogy hány és milyen facebook ismerősei vannak valakinek? Hát engem nem...

2015. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye és sok fölös szabadideje van.
2015. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na de nem is ez a legdurvább, hanem hogy látszik a közeli ismerősen, hogy még asszisztálnak is ehhez. Tehát biztos tudják hogy kamu az egész. (sőt talán benne vannak az egész "játékba")
2015. ápr. 15. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is rossz ötlet:))

Ilyent én is csinálok magamnak,. Már csak azért, mert nem lehet barátnőm, és 24 éves korban már furán néznek a szingli srácokra, sajna néhányan már -homokosnak- és töketlennek néznek.

2015. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!