Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tukmálják az italt. Mit tegyek?

Tukmálják az italt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk bulizni az ünnepek előtt és állandóan tukmálta néhány ember az alkoholt "csak egy kicsit", "ha nem iszol nem is vagy férfi", "ne sértsél meg" , ehhez hasonlók és ez már nem az első eset. Hogyan adjam tudatára az ilyen parasztnak hogy csak egy vesztes ha ennyit iszik? Matt részegen tukmálgatnak és nem értik meg hogy nekem nincsen késztetésem rá hogy igyak de még egy cseppet sem.

2017. dec. 28. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szard le, és ne igyál, ha nem akarsz. Voltam sokszor ilyen helyzetben én is, bár én nő vagy, de ez tökmindegy.

Nyugodtan mosolyogva mondd, hogy "kicsit sem, köszönöm", "akkor nem vagyok férfi, sebaj", "nem akarlak megsérteni, de akkor sem fogok inni, sajnálom ha ezen megsértődsz".


Ők meg vedeljenek csak nyugodtan.

2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
*bár én nő vagyOK
2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek. Nem kérek.


Válogass, melyik a legérthetőbb.

2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Engedd, hogy kitöltsék, aztán hagyd ott.
2017. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem is vagy férfi, ha ezt nem tudod kezelni. Egyébként rossz kategória.
2017. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Csak belekortyolsz, de nem iszod meg. Utána meg, köszönöm de még van a poharamban.


16 évesen falusi lakodalomban vőfélyként (városi srácként) több mint 50 emberel koccintottam így, aki erősködött ott egy kicsit nagyobbat kortyoltam, aztán tovább mentem.


Parasztozni azért nem elegáns. Nem mintha a vidéki földművelő emberek szégyellenék ezt a szót, de ahogy városi emberek használják, az felháborító.

2017. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz vele. Én sem iszok.
2017. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
5-nek van igaza. Engem is sokáig szopattak ezzel. Volt ,hogy meg se hallottam.. kit érdekel, mi a véleményük? Ha nem akarok, nem iszok. Ennyi.
2017. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Miért mész ilyen társasággal bulizni?

Egyébként ha iszunk engem is iszonyúan idegesít, ha van egy olyan ember, aki nem iszik, csak ott ücsörög és nem bulizik. Ennél már csak az a rosszabb, aki szájkaratés és amikor ivásra kerül a sor nem iszik. Válassz magadhoz illő társaságot és azokkal "bulizz".

2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ez szokott beválni:

1. Antibiotikumot szedek

2. Bevettem 2 Cataflamot

3. Vezetek

4. Hányingerem van

2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!