Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan voltam apum barátnőjér...

Jogosan voltam apum barátnőjére kiakadva? Alkoholistának szeszes italt venni?

Figyelt kérdés
Apum nagy alkoholista, igaz csak itthon iszik, lehet a nője nem tudta (amit nem hiszek mert látszik is rajta, pia szaga is van sokszor, már vagy 20-25 éve iszik szóval el lehet képzeli). Rendszeresen vesz neki bort, pálinkát, vodkát stb. Megveszi és akkor ő a "királynő", én meg hallgathatom ahogy részegen beszél, támogathatom mikor majdnem összeesik stb. Ugye hogy jogos hogy nagyon mérges vagyok érte? Azt mondja apám: "Azért adta mert szeret" Na ja....
2011. dec. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért adta, mert ki akarja nyírni. Teljesen jogos a haragod.
2011. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hááát... ama pokolba vezető út, még mindig jó szándékkal van kikövezve. Persze egy nagyivónak az a haverja, aki a kezébe teszi a poharat, aki meg kiveszi belőle az az ellensége. Mondom én, hogy a pokolban ördög az angyal...
2011. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudhatod mi van kozottuk. Lehet apad megkoveteli hogy a noje megvegye a piat. Lehet ha a no nem veszi meg, apad tobbet venne. Inkabb probalj beszelni szep nyugodtan a novel apad alkoholismusarol, annak kontrolasarol vagyis kezeleserol. Kerdezd meg tole, hogy o hogy ereez mikor apad tantorog, budos, nem veszekszik vele, hogy birja ki.
2011. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Édes mindegy,hogy egy alkoholistának veszel-e piát vagy sem. Csepp a tengerben, úgyis megveszi magának. Valószínűleg a nő nem tudja rendesen felmérni a helyzetet, nem tudom, hogy vele él -e vagy sem.
2011. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

A férjem alkoholista volt, annyira, hogy megitta az arcszeszét is, ha más nem volt.A testvére havonta jött látogatóba(100 km-ről).Mindig hozott egy üveg saját termésű bort, vagy saját pálinkát.Nem értette, hogy miért haragszom érte.Ő este elment, én maradtam a "drága párommal".

Most már érti a testvére is, mert válásunk után befogadta "szegényt".azóta ő se örül az ilyen ajándéknak.

2011. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szeder Katalin ***** válasza:

Talán az használna, ha a "hölgy"-gyel négy szem közt meg próbálnád értetni, hogy az apád életét rövidíti meg, ha újabb (folyékony) szegeket ver a koporsójába, és a koporsó felé lökdösi az úton. Így egyiküket sem alázod meg. Amúgy a szesz a nőket hamarabb viszi el, mint a férfiakat, több ilyen esetet láttam-hallottam, de ezt ne mondd az apád barátnőjének, mert az fenyegetés volna. Végül pedig: az igaz, hogy az apád nemzett, és, ki tudja, szeret is téged a maga módján, de az ő élete az övé, magának rontja el. Még ha anyádét és a tiedet is, te magad:

határolódj el tőlük, költözz el akár egy szoba-konyhába is,

de lehetőleg csak egy, max. két hétre baráthoz vagy barátnőhöz, mert másoknál nem lehetnél igazán önállóvá.

2017. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!