Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent nektek az újév?

Mit jelent nektek az újév?

Figyelt kérdés
Milyen reményeket fűztök hozzá?

2017. dec. 30. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos azt, hogy már megint idősebb lettem egy évvel. Remélni azt remélem, hogy jobb lesz, mint az idei, mert ennek az első fele valódi rémálom volt. Neked is boldog újévet!
2017. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Semmit..Nem tartom értelmes dolognak, hogy az emberek úgy érzik, hogy "új év új lehetőségek"..Persze van akit tud motiválni, de inkább csak kifogás hogy "majd jövőre leteszem a cigit, majd jövőre diétázok, majd jövőre rendesen tanulok bla bla bla...ha változtatni akarsz valamit akkor változtass de ennek semmi köze ahhoz hogy hányadika van..
2017. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy ez butaság, de én ilyenkor tényleg mindig úgy érzem, mintha jönne egy tiszta lap. Ilyenkor sokkal jobban hiszek benne, hogy most fognak megváltozni a dolgok. Új párkapcsolat, sikeresebb munkahelyi dolgok, több kitartás az egészséges életmódhoz..stb. :) Majd kiderül..:)
2017. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
A világon semmit, sosem értettem a hisztériát körülötte. Várni sem várok semmit, teszem a dolgomat, és a belefektetett energia majd megtérül, nem várok semmi csodát egy évszámtól.
2017. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy újabb év ahol megjósolhatják a világvégét, ami nem jön be.
2017. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Semmit, soha nem is érdekelt.

Miért reménykedjek benne,hogy az új év változást hoz?

A változáshoz tenni kell,ahhoz pedig nem kell várni a következő évre.

2017. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Új munkahelyen kezdek az új évben, és mivel szakmai előrelépési lehetőség is, ezért igencsak nagy reményeket főzök hozzá. Természetesen én is odateszem magam, nem csak ülök a babérjaimon.
2017. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Reményekről nem tudok beszélni, de nekem általában azt, hogy az elkövetkezendő minimum 2 hónapban rossz évszámot írok mindenhova....
2017. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát én remélem egy B kategóriás jogosítványt, angol középfokú nyelvvizsgát, meg esetleg német alapfokút, bár ezeket nem az újévtőp, hanem magamtól várom el, némelyik már szerencsére folyamatban van. Ja és sikeres féléves vizsgák a fősulin :)

BUÉK mindenkinek!

2017. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Semmit nem jelent és semmiféle reményt nem fűzök hozzá. Születtem, kínlódtam és valami véget ér, anélkül, hogy lett volna benne szép, meg jó. Majd "legközelebb".
2017. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!