Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék neki segíteni?

Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már nem bírom nézni, amit anyám múvel az online játékkaszinóban. Volt olyan hónap, hogy az egész nyugdíját eljátsszotta online nyerőgépeken és folyton avval van, hogy én adjak neki kölcsön, ha már elvesztette, többször megesett, hogy zaciba vágta a dolgait vagy hitelt vett fel játszani... Mit tegyek vele? Nem akarja beismerni, hogy nem tud leállni... Pszichológushoz jár a gonddal és erős antidepresszánsokat is szedd!
2017. dec. 30. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Súlyos betegség. Csak pénzt ne adj neki. Tényleg jár a pszichológushoz vagy csak mondja? Az orvossal kéne beszélni, mert ez a kezelés úgy tűnik, nem használ.
2017. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én súlyos játékfüggőként mondom, hogy ebből kigyógyulni nem lehet. Az én helyzetem annyiban speciális, hogy előnyömre fordítottam a szenvedélyemet, csakis online sportfogadással foglalkozok, nagyon sok év, izzadság, szenvedés kellett míg megtanultam kontrollálni magam és pénzt keresni stabilan ebből a szenvedélyből. A sportfogadás annyiban más, hogy itt az ember tudja, hogy mire fogad, ismeri a csapatokat, esélyeket, szemben a kaszinóval, ahol gép ellen mész, ott semmi esélye az embernek, mert hosszútávon csak az üzemeltető nyer vele.


Édesanyádat át kéne szoktatni olyan fajta szerencsejátékra, ahol kevesebb a kockázat és nagyobb a nyerési esély. Javaslom a Kenót és a Puttót neki, még vakszerencsével is sokszor lehet kisebb nagyobb összegeket nyerni velük és nem fix csalás, mint a mocskos online félkarú rablók. Szóval leszoktatni nem tudod, de átszoktatni át tudnád olcsóbb és hatékonyabb szerencsejátékra. Mivel függő, napi pár 200 forintos szelvény is lenyugtatná talán.

2017. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!