Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire elterjedt manapság...

Mennyire elterjedt manapság az eltartási szerződés?

Figyelt kérdés
Mert még anno emlékszem sok ilyen hirdetéssel találkoztam,de mintha megszűntek volna az évek alatt.Mik a buktatói egy ilyen dolognak,mik az előnyei ? Valami oka talán van ha ez ennyire lecsengett...nem éri meg talán,mert túl sokáig él az adott illető,és jóval többe kerül a gondozása,mint amit lehetne örökölni ?
2017. dec. 31. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább dolgoznak az emberek akár prostiként is, de függetlenek akarnak lenni.
2017. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Logikus, hogy miért halt ki ennyire..


Manapság már az emberek is mások, amíg régen simán bízhattál egy idegenben is, addig ma már minden arra megy ki, hogy ki-kivel-hogyan tud kicseszni.


A családnak sem az idősnek nem éri meg, hogy odafogadjon magához egy idegent.

A nyugdíjadból még marad is és befekhetsz egy elfekvő osztályra. Egész napos orvosi/nővéri felügyelet.

Állandó étkezés, tv, télen fűtés, sok helyen már légkondi is van, fürdési lehetőség(direkt hatalmas fürdőszobák), de a nővérek is fürdetnek ha nem megy.

Nyugodtan kimehetsz is a parkosított belterületre.


Családnak is jobban megéri. A nyugdíjáért ellátják az idős embereket, a ház/egyéb vagyok meg megmarad a családnak.

S ugyanúgy tudják látogatni.


Szóval semmi sem szól már amellett, hogy jöjjön egy idegen, ápolgassa(ha bírja.. és ugye ő nem szakszerű..), s bízzanak meg benne.

2017. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze,pont ennek voltam a tanúja.Nem tudom te hol élsz,de undorító körülmények vannak egy idős otthonban.Menj el egybe,ha nem hiszel nekem.
2017. dec. 31. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet undorító, de a család is megérthető.

Nem mindenki szeretne egy x milliós házat egy vadidegennek adni.

2017. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!