Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vársz 2018-tól?

Mit vársz 2018-tól?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hát mit várnék egy számtól? Nóóóórmális?!
2017. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindenképpen, hogy vége legyen, mielőtt 2019 megkezdődik.
2017. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb:

Tanuljak az eddigi hibáimból;

Normalitást az életben (időstől fiatalig és magamtól is egyaránt);

Sikerüljön túllendülnöm egy nehéz időszakomon;

Az eddiginél jobb munkahelyet találjak;

Ne b×m el az emberi kapcsolataimat.

2017. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit mert ugyanolyan év lesz mint mindegyik. Ami történik az mind rajtam áll igazából.

Ami tervem van az hogy munkahelyet váltok, igazából már november végén megtörtént az elbeszélgetés, kettő ember helyére kerestek valakit, és engem vettek fel eddig, de csak január közepétől állhatok munkába mert februártól mennek nyugdíjba akik mennek, tehát addig még a régi helyemen leszek, mert nem akarok egy napot sem munkanélküli lenni. Ezek már tisztázva lettek. A többi meg majd ahogyan alakul. Igazából nagy terveim még nincsenek a jövőévre.

2017. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit szeretnék, hogy ne bukjak meg és sikerüljenek év végén a vizsgáim.

Szakmát tanulok és egyébként viszonylag jobb tanuló vagyok, csak van egy szakmai tantárgyunk, amiből bukásra állok, akármennyit tanulok. Szünet előtt írtuk meg a legutóbbi TZ-t ebből a tantárgyból és amúgy nem szoktam puskázni, de nem akartam megbukni félévkor, ezért elkértem egyik osztálytársamtól az egyik csoport kérdéseit, mert a barátnője egy másik osztályba jár, akikkel mindig előbb megíratja a tanár a TZ-ket, mint velünk és csak annak a csoportnak a kérdéseire tanultam meg a válaszokat, a biztonság kedvéért még puskát is csináltam hozzá, ha valamit esetleg elfelejtenék és még így is épp meglett a 2-es...

2017. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mondjon le.


Én is lemondok.

2017. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bele sem gondoltam. de gondlom pont olyan év lesz, mint a többi :) túlélünk, küzdünk, sírunk, nevetünk, aztán majd valamit hoz az élet.
2017. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad elmondani, mert akkor nem válik valóra. Amúgy meg ugyanazt mint mindig: boldogságot. Abban benne van minden ami kell. De a minimum az az hogy legyen jobb mint ez az év, 2017 volt. Mondjuk azt nem lesz nehéz megugrani, mert posvány egy év volt ez.
2017. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja meg főleg hogy a Fideszt végre távolítsa el valaki a hatalomból és számoltassák el őket. Ez mindenkinek az érdeke lenne, mindenki kívánhatná ezt is akár.
2017. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy legalább egy "fokkal" jobban sikerüljön, mint 2017. Idén, nekem sajnos minden "összejött".
2017. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!