Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élet közösségi oldal nélkül?...

Élet közösségi oldal nélkül? Ti kibirnátok?

Figyelt kérdés
Amióta mindneki a a közösségi oldalakon lóg teljesen tönkre teszik az emberi kapcsolatokat. Nekem csak facebookom van a többit már töröltem, de gondolkodom hogy törlöm azt is. Ti kibirnátok? Mennyit használjátok a közösségi oldalaitokat? Melyiket használjátok a legtöbbet?
2018. jan. 1. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
58%

Én kb.3hónapja inaktiváltam a facebook fiókomat...

Elmondani nem tudom mennyivel jobb!!!:)


22N

2018. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Tagja vagyok az FB-nak, de így is kibírok nélküle 2 hetet is, ha be lépek nézegetek pár tuning videót, nőket, aztán ennyi.


Nem mondom hogy hülyeség, csak ésszel kell használni, akinek nagy ismeretsége van azt leköti és be is szippantja, ezt tudni kell kezelni.

Sok embernél függőség már, kapcsolatok rámentek, barátságok romlottak meg stb.


Ma már amióta mobilnet van, azóta telefon hívást alig intéznek a másik felé, inkább belép és ír annak a valakinek.

25F

2018. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos én tudom magamról h nem bírnám ki. Pedig annyi hasznos dologgal tudnék foglalkozik:(
2018. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem évek óta nincs. Sokkal jobb érzés :)
2018. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem használok ilyesmit. Net nélkül nehezen bírnám, de közösségi oldalak nélkül lazán.
2018. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kicsit túl van tolva ez a "tönkreteszi az emberi kapcsolatokat" téma.


Nálunk testvérem anyósa ilyen maradi.


Kijelentette, hogy neki nem kell okos telefon, de még a rendes telefont is le fogja mondani, aki tőle akar valamit az menjen át személyesen.


Begubózik a saját lakásába, arról papol hogy tönkremennek az emberi kapcsolatok, közben ő maga vonja ki saját magát a társaságból, mert még telefonon sem érik el. És valljuk be a mai világban nem szokás csak úgy kérdés nélkül odaállítani bárkinek a lakására, régen sem volt az.

2018. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Csak Fb-n vagyok fent, de teljesen megvagyok nélküle is. Néha (hetente v. kéthetente) átnézem, mert események szempontjából hasznos információkhoz jutok, egyébként nem ott ápolom a kapcsolataimat.
2018. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy szerintem semmi baj a közösségi oldalakkal, csomó információt ott találok meg.


Facebookon kifejezetten sok olyan szervezést találok ami az érdeklődési körömnek megfelelő. Különböző túrák, utazási lehetőségek, vagy szervezett bejárások olyan helyeken ahol amúgy nem is tudnám hogy jutnék be.


Plusz ismerősökkel csomó apróságot, programot meg lehet beszélni. Persze ott a telefon is, de pont arra jó az írásos "beszéd" hogy van lehetőségük átnézni, átgondolni mit is akarunk merre mennénk. Például ha hétvégén megyünk túrázni akkor mindenki bedobja a lehetőségeket, utána tudunk járni és le tudjuk tisztázni a programot előre.

2018. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a főnököm a messengeren írogat, ezért nem tudom törölni magam.
2018. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
Hány éves vagy Kérdező?
2018. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!