Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan aki...

Milyen ember az olyan aki dolgoztat embereket aztan meg fizeteskor eltunik? Ti együtt lennetek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi aki nagyon tetszett szimpatikus volt mindenki mondta hogy ne foglalkozzak vele mert egy szemetlada.

Aztan hallottam hogy volt olyan hogy dolgozni vitt embereket aztán mikor ki kellett volna őket fizetni eltünt és csak utana fizette ki őket mikor hivogattak stb....hát nem tudom....nem lennék rá büszke ha egy ilsen emberrel lennék nagyon kiábrándultam belőle


2018. jan. 3. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Elég link alaknak tűnik, nem kezdenék ilyennel. Rengeteget elárul az emberről az, hogy másokkal hogyan bánik, mennyire korrekt az emberekkel. Sokkal többet ám, mint az, hogy veled hogyan viselkedik ismerkedési szakaszban, ahol a legjobb arcát mutatja.
2018. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2018. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Ha másokkal így bánik, ki tudja, hogyan bánna veled?
2018. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!