Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon miért lépnek ki szó...

Anotalkon miért lépnek ki szó nélkül az emberek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben többször felmentem kíváncsiságból az oldalra, hogy milyen emberek járnak oda. Főleg lányokkal beszélgettem, mert a fiúk szinte csak azt kérdezik, hogy meleg/bi vagyok-e. Az egy dolog, hogy valaki azonnal kilép, de én azt nem értem, hogy ha valakivel viszonylag jól elbeszélgetünk (a többiekhez képest), akkor miért van az, hogy mondjuk 20-30 perc beszélgetés után várat mondjuk 1 percet és kilép? Eddig 2 olyan lányt/nőt tudnék mondani, akivel úgy éreztem, hogy megtaláltuk a közös hangot és nem is lépett ki csak úgy. Én, ha megunom a beszélgetést, akkor is el szoktam köszönni. Szóval, vajon én vagyok ennyire unalmas és ha van valami más érdekesebb szó nélkül kilépnek, vagy szinte csak trollok, kamu emberek vannak ott, akik másnak adják ki magukat? Tudom, biztosat nem lehet erre válaszolni, de hátha valakinek nagyobb tapasztalata van e téren, mert így, ebben a formában nem sok értelme van, csak ha valaki ott akarja kiélni a perverz, troll hajlamait, mert az olyan témák esetén bezzeg pörögnek, bármely más téma zsákutca és szó nélkül kilépés lesz a vége, tisztelet a nagyon kevés kivételnek... Ja, és nem csak tinik, a huszonévesek esetében is ez van. Nem azért, én sem vagyok teljesen normális, az önbizalmam szinte 0, de elismerem, hogy épp ezért zavar, hiába nem volt semmi elvárásom az oldallal kapcsolatban.

2018. jan. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Sokan úgy vannak vele, hogy egy anoním oldal, ott teljesen felesleges illendően viselkedni, ha meguntak, már nem érdekled őket akkor tovább állnak és kész. Engedd el, ne foglalkott vele.

Engem egy fickó tiltott le egy másik oldalról, nem tudom miért, három sort beszéltünk és nem is én írtam rá. Vállat vontam, pedig rosszul esett.

2018. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem csaj vagy :D

Amúgy van, hogy én is kilépek egy viszonylag "jó" beszélgetésből (legalábbis a másik félnek biztos jónak tűnik), amikor olyan emberrel beszélgetek, aki nem vet fel semmi témát, nem kérdez, de ha én kérdezek vagy írok valamit, válaszol annyit, hogy "értem" "igen" "nem" "oké" ":)"...

Elhiszem, hogy vannak zárkózottabb emberek, de egy idő után rhadt unalmas, ha kb saját magammal beszélgetek.

2018. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a privát üzenetet írónak is köszönöm az ötletet, majd bekukkantok valamikor. :D

Nem szokásom ilyen egyszavas válaszokat adni, mert én sem szeretem az ilyen beszélgetést. Kérdezni is szoktam. Valahogy olyan, mintha sokan azt sem tudnák miért vannak fenn, és majdnem minden témára nagyon hamar ráunnak, meg még azt sem becsülik meg, aki nem egyből azzal indít, hogy képet akar küldeni a farkáról meg ilyenek. Ha trollkodom és/vagy idióta vicceket mondok, akkor nem lépnek ki a legtöbben. Bár lehet, hogy olyankor tényleg érdekesebb személy benyomását keltem. :D

Na de ez a téma is unalmas már, szóval befejeztem . :D

2018. jan. 3. 22:11
 4/4 help_asd válasza:

lehet egészen más a dolgok hátterében pl.:

leégett a tej, elment a net, vagy áram, meteorod zápor, véletlen kilépett, anyja belépett, vagy csak megunt nem lehet tudni :O

2018. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!